Zdržuje Vás papírování, vyřizování e-mailů nebo telefonátů? Potřebujete naplánovat harmonogram činností? Cítíte, že je toho na Vás moc a uvítala byste pomoc s organizací práce zaměstanců nebo firemních akcí?

Vyřídím za Vás potřebné papírování jak elektronicky, tak pokud jste z Ostravy, zařídím za Vás osobně potřebné pochůzky.
Máte plnou schránku e-mailů od Vašich dodavatelů nebo klientů? Velmi ráda s nimi budu v kontaktu e-mailovou nebo případně telefonickou formou. 

Velmi ráda Vám pomohu s organizací kalendáře Vašeho nebo Vašich zaměstnanců, naplánuju schůzky a odbavím činnosti, které Vás zdržují. 

Pomohu Vám efektivně zorganizovat čas Vašich zaměstnanců. Organizujete firemní akci a je potřeba zajistit, aby bylo vše v čas na správném místě? Organizování je moje vášeň a ráda se do organizace akcí zapojím.

Cena této služby je 800Kč na hodinu.

Pokud máte zájem o navázání spolupráce, je první 20minutová konzultace zdarma. Seznámíme se a probereme, jak by mohla naše spolupráce probíhat. Je pro mě důležité, abychom si „sedly“, práce pak krásně plyne nám oběma.

Cena jednorázové konzultace je 2000Kč na hodinu.

V této konzultaci spolu můžeme probrat cokoliv, co se týká daného tématu.

Pokud máte zájem o více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle Vašich potřeb.

Pro domluvu 20minutového setkání mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru. Pro objednání konzultace stiskněte tlačítko.

Když jsem se rozhodla podruhé zorganizovat kongres o ženské cykličnosti, věděla jsem, že tentokrát část technikálií chci delegovat. Zvlášť ty, které se týkají prodeje, ostatní technické věci už naklikat umím. Protože vím, jak Lucinka opečovává ženy a umí vytvořit kampaň od A do Z (přihlašovací stránky, kampaň, nastavit věci okolo prodeje apod.), rozhodla jsem se ji oslovit. Vše klaplo a jsem moc vděčná, že jsem si ušetřila mnoho času tím, že ho budu věnovat něčemu, na co nemám úplně buňky. Lucka sama v průběhu navrhovala, co by šlo ještě udělat, posílala přehledné e-maily s tím, co vytvořila a co tvoří, abych to mohla odsouhlasit. Komunikace s ní je pro mě příjemně strávený čas a oceňuji to, že si mohu spolupráci s ní namíchat na míru – to, co si chci udělat, si udělám a zbytek zvládne hravě Lucka. A když jsem v průběhu příprav zjistila, že jsem podcenila své síly, kupu dalších věcí, které jsem původně chtěla zvládnout já, naklikala ona. Prostě a jednoduše, vše jde domluvit a já se těším na svůj další projekt, protože Lucinka určitě bude jeho součástí
Veronika Vykusová
autorka cyklického kongresu www.vsesouvisisevsim.cz