Cítíte, že děláte činnosti, ve kterých necítíte flow?

Chcete mít více času a energie na to, co vás naplňuje a přináší vám peníze?

Vnímáte, že svou prací překračujete své hranice?

Zažíváte zahlcení nebo vyhoření?

Pokud jste odpověděly na některou z otázek ano, tak přesně pro vás jsem připravila workshop:

Delegování jako projev sebelásky

Během jednoho všedně nevšedního odpoledne

 • zjistíte, které věci vám ve vašem podnikání nedělají radost a odtéká jimi spousta energie
 • objevíte, jak můžete začít s delegovaním a co všechno se dá delegovat
 • poznáte praktické kroky, jak spolupráce nastavit tak, aby dělala radost oběma stranám
 • prožijete si, jak krásné je být ve flow a užívat si svou energii při tvorbě projektů
 • uvědomíte si, co ve svém podnikání chcete a co už nechcete

Možná i vy totiž...

Máte pocit, že si nemůžete delegování dovolit.
Máte strach předat část svého projektu na starost někomu jinému, protože vnímáte, že váš projekt je jako vaše dítě.
Myslíte, že delegování je zdlouhavý proces a nechcete, aby vás zdržoval od práce.
Přesně nevíte, kde vám uniká vaše energie v podnikání.
Máte obavy z finanční investice.

Toto prožívá většina žen, které podnikají.

Delegování je totiž projevem sebelásky, který si často nedovolíme dát. Ženy v podnikání často nechávají překračovat své hranice činnostmi, které už je nebaví a netěší je. Obávají se puštění kontroly. Ztrácí drahocenný čas, kdy by mohly tvořit a pracovat – čas, za který dostávají krásně zaplaceno. Ztrácí energii a tím také možnost užívat si svou kreativitu a možnost tvoření ve flow. Prožívají velké zahlcení nebo vyhoření.

Je to ale pochopitelné.

Všechny jsme někdy začínaly, všechny jsme se snažily naučit o podnikání vše, co bylo možné, abychom dosáhly svobody a krásných zisků. A navíc … často jsme vyrůstaly v přesvědčení, že „přece zvládneme všechno samy a nikoho dalšího nepotřebujeme“.

Co vás ve workshopu čeká?

Lucie_schwarz_online_podnikani

Projdeme si prakticky, jak probíhá delegování

 • Poznáte postupy a tipy, jak si rychle a efektivně nastavit spolupráci. 
 • Povíme si o nástrojích a pravidlech, která vám nové spolupráce ulehčí
 • Zjistíte, co všechno je možné delegovat a komu můžete delegovat

Budeme se věnovat samy sobě, péči o sebe a nastavení svých hranic

 • Zjistíte, jak v podnikání přistupovat sama k sobě s laskavostí
 • Zažijete, jaké to je dovolit si delegovat a dopřát si tak péči o sebe sama
 • Ve vizualizaci si ve svém těle prožijete, kde cítíte ve svém podnikání flow a zjistíte, co vám bere energii, čas i peníze

S respektem a laskavostí sama k sobě, k tomu co už máte, k tomu, co ve svém životě budujete.

Pojďme se spolu vydat na cestu růstu vašeho podnikání a vaší kreativity.

Pojďte znovu zažívat radost z tvorby. Pojďte si dovolit delegovat a pečovat tak o svůj projekt a hlavně o sebe sama.
Otevřete se novým možnostem, které vám přinese vaše nová energie a více času pro sebe i svůj projekt.

Jak to bude probíhat?

VA_lucie_schwarz_3

Workshop proběhne v pondělí 26.9.2022 od 17 hodin živě na zoomu.

 • V první části proběhne krátké seznámení.
 • Následovat bude velmi praktická prezentace, kde vás seznámím s možnostmi delegování a nastavení spolupráce.
 • Poté se spolu budeme bavit o vztahu sama k sobě, o tom, jak sebeláska ovlivňuje naše podnikání a pomáhá nám nastavit si správné hranice.
 • A pak si ve vizualizaci prožijeme, kde se v podnikání cítíme dobře a kde už ne, kde nám podnikání energii dobíjí a kde nám ji naopak bere.
 • Před, v průběhu i po workshopu bude prostor pro vaše otázky.
 • Workshop bude trvat přibližně 2,5 – 3 hodiny.
 • K workshopu pro vás bude připravena speciální uzavřená facebooková skupina, kde můžete už před workshopem sdílet své zkušenosti a ptát se a kde vám budu tři dny po workshopu k dispozici.

Po workshopu budete vědět jak a co můžete delegovat. Poznáte, že i vás může podnikání těšit, bavit a přinášet vám krásné zisky. Prožijete si, že i vy můžete mít čas a energii na vše, co ve svém životě chcete.

Cena workshopu

Cena workshopu je nyní jen 470Kč.

Kdo jsem?

Jmenuji se Lucie Schwarz, jsem empowerment koučka, mentorka sebelásky, virtuální asistentka, autorka dvou srdcových ženských on-line projektů: Život bez vlasů a Sebeláska pro ženy, ale také manželka, maminka a nadšená cestovatelka. Velmi ráda se učím nové, komunikuji s lidmi a poznávám nové způsoby práce.

Velmi ráda podporuji ženy na cestě za jejich sny. Moc mě těší, když se žena rozzáří, protože se ji daří a protože se může soustředit na to, v čem se cítí sama sebou a ve flow. Poskytuji ženám nejen svůj nadhled, zkušenosti, rady a ženský osobní přístup, ale podporuji je spolu s mým týmem také po technické stránce on-line podnikání a tím, že převezmeme to, v čem se ony necítí šťastné.

Koučovací výcvik jsem absolvovala na Empowerment institutu. Díky tomuto přístupu ve své práci ještě více podporuji klientky v jejich individualitě. 

On-line podnikání se učím se od úspěšných českých žen jako Polina Ševčíková, Lucie Harnošová, Stanistava Stiborová, Ingrid Dach. Pracovala jsem pro Lenku Lutonskou, Sarah Negus a další úžasné ženy. A při své práci uplatňuji i cenné zkušenosti, které jsem nabyla jako manažerka v korporátech.

Pomáhám ženám, aby cítily radost ze života, aby se cítily krásné, žensky, spokojené samy se sebou a ještě u toho měly fungující on-line podnikání.

 

Lucie_Schwarz_koucink (3)

Proč se mnou?

Vím, jaké to je cítit v podnikání flow i jaké to je vyhořet.
Vím, jaké to je mít se ráda taková, jaká jsem i to, jaké je nepřijímat se ve své autenticitě.
Vím, jak krásné je delegovat i to, jaké je nedelegovat.
Vím, jak delegovat i jak si nastavit spolupráci, aby fungovala a přinášela radost oběma stranám. 

A to krásné ukážu i vám.

Dovolte si delegovat. Dovolte sobě i svému podnikání rozkvétat.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co o mě říkají ženy, které už se mnou spolupracovaly?

S Luckou se známe už řadu let a měla jsem tak příležitost být u zrodu jejích projektů zabývajících se sebeláskou, tancem i ženskou cykličností. To vše s cílem podpořit ženy, aby se v životě cítily dobře a naplněné – abychom se nebály postavit se za svá přání a potřeby. Vím, že Lucka sama v životě bojovala s řadou témat a plně s ní souhlasím v tom, že vše začíná sebeuvědoměním si sebe sama. Na Lucce obdivuji její pozitivní snad nikdy nekončící energii a nadhled. Byť skupinkové semináře a workshopy s Luckou byly hodně inspirující, individuální koučing je určitě jednou z cest, jak se v životě rychleji posunout do místa, kde nám bude lépe – a to právě i díky sebelásce, kterou Lucka pomáhá rozvíjet.
Andrea Vrbková
právnička
Lucie joined our team on the Energetic Breakthrough Method® as a Social Media Assistant during a very busy programme launch period. She brought energy, enthusiasm and lots of ideas with her and fitted in very well to the already established team, taking direction and communicating well within it. We wish her all the very best moving forwards.
Lorna Maskel
Business Manager, Energetic Breakthrough Method® https://ebm.global/
Lucka byla mou jasnou volbou pro vytvoření mého druhého webu. Měla jsem představu, kterou mi pomohla zhmotnit a společně jsme procházely jednotlivými kroky. Já sledovala a komentovala 😃, ona vše krásně zakomponovala. Ladím se svým webem, jak barevně, tak i obsahově a Lucka podtrhla mou esenci. S Luckou ani nemáte pocit, že „pracujete“ – je to jako být na kafe se skvělou kamarádkou, která jen tak mimochodem během chvilky vytvoří od základu váš web. Její práce je však komplexní a má přesah. Kromě tvorby webů dodá podporu skrz svou úžasnou ženskou energii a díky konzultacím poradí i s ceno tvorbou produktů a služeb. Dodala mi odvahu ocenit samu sebe tak, abych byla spokojená a odcházela s pocitem, že nejen já, ale i mé poslání za to stojí! Kdo tedy chce zároveň posílit své sebe-vědomí či sebe-lásku, tak berte Lucku všemi deseti 😊. Stanete se královnou vlastního podnikání…
Petra F. Rohovská
Mentorka, www.petrarohovska.cz
Spolupráce s Lucinkou je naprosto úžasná, protože do toho vkládá své srdce a svoji krásnou energii. Pomohla mi utřídit myšlenky, dala systém mé práci a mám v ní velkou podporu. Konzultace s ní jsou vždy velmi přínosné, příjemné a hned vím, co mám dělat a na čem je ještě potřeba zapracovat. Pokud s Luckou začnete spolupracovat, tak Vám garantuji, že už nebudete chtít jinak😊💗 Ze srdce Ti děkuji za tvoji péči a podporu💗
Petra Štenková
koučka a průvodkyně žen na jejich cestě k sobě
Když mi byla Lucka doporučena, nacházela jsem se ve fázi, kdy jsem si vytvořila takovou kostru webu ve WordPressu a dál už jsem se v tom totálně ztrácela. Lucka mi s lehkostí pomohla jak s designem, tak se všemi technickými věcmi. Poradila, vysvětlila, tak abych údržbu zvládla sama. Také mi pomohla projít cestou tvorby online produktu, členských sekcí, mailerlite... Celou dobu mi byla po boku jako roztleskávačka a dula, která pečovala o mě i o nově rodící se projekty. Jsem jí neskutečně vděčná za její upřímnou podporu, optimismus a technicky support. Spolupráce s ní je radost! A já jsem za tebe, Luci, i za celou tuto zkušenost moc vděčná 🙏
Kristýna Bradová
Moderní čarodějka a průvodkyně světem energie
Když jsem se rozhodla podruhé zorganizovat kongres o ženské cykličnosti, věděla jsem, že tentokrát část technikálií chci delegovat. Zvlášť ty, které se týkají prodeje, ostatní technické věci už naklikat umím. Protože vím, jak Lucinka opečovává ženy a umí vytvořit kampaň od A do Z (přihlašovací stránky, kampaň, nastavit věci okolo prodeje apod.), rozhodla jsem se ji oslovit. Vše klaplo a jsem moc vděčná, že jsem si ušetřila mnoho času tím, že ho budu věnovat něčemu, na co nemám úplně buňky. Lucka sama v průběhu navrhovala, co by šlo ještě udělat, posílala přehledné e-maily s tím, co vytvořila a co tvoří, abych to mohla odsouhlasit. Komunikace s ní je pro mě příjemně strávený čas a oceňuji to, že si mohu spolupráci s ní namíchat na míru – to, co si chci udělat, si udělám a zbytek zvládne hravě Lucka. A když jsem v průběhu příprav zjistila, že jsem podcenila své síly, kupu dalších věcí, které jsem původně chtěla zvládnout já, naklikala ona. Prostě a jednoduše, vše jde domluvit a já se těším na svůj další projekt, protože Lucinka určitě bude jeho součástí
Veronika Vykusová
autorka cyklického kongresu www.vsesouvisisevsim.cz
Měla jsem možnost s Luckou spolupracovat na několika různých projektech. Nejen její vysoké pracovní nasazení, výborné organizační schopnosti, skvělý smysl pro detail, ale taky týmovost, nadšení pro věc a spolehlivost, dělaly z naší spolupráce vždy něco, na co jsem se těšila 😊. Lucka vás dokáže svou energií pohltit, dokáže vás „nakopnout“, motivovat a to vždy s úsměvem na rtech. Práce pod tlakem a ve stresu pro ní není žádnou překážkou. Ba naopak s takovými situacemi se dokáže perfektně poprat s lehkostí jí tak přirozenou. Určitě bych ani minutu neváhala a Lucku doporučila na pozici pro Vaši firmu. O tom, že to bude skvělá volba, jsem přesvědčena.
Sylvie Stefanská
Asistentka ředitele
S Lucií jsem se setkala jak v profesním, tak soukromém životě a v obou rovinách je pro mě ženou, která je profesionál a zároveň je lidská. Lucie je pro mě rovnováha technického i emocionálního pohledu na svět, oba tyto světy dokáže krásně propojit a je radost s ní pracovat a být. Je to člověk, ve kterého máte důvěru.
Monika Janošová
Koučka, bylinková terapeutka a průvodkyně žen