Dovol sobě

a svému podnikání rozkvétat

6denní prožitkový online program pro ženy

6denní online program

My jsme naše podnikání.

Když rozkvétáme, tak rozkvétá i naše podnikání.

Když si samy sebe ceníme, cení si nás i naši klienti.

Když k sobě přistupujeme s laskavostí, máme dost energie na tvorbu. Víme, co chceme. Jsme sebevědomé a stojíme si za svým.

Co Ti program přinese:

Jak to bude probíhat?

lucie_schwarz_tanec_

Čekají na Tebe videa ve členské sekci a e-maily, které Ti budou po dobu 6 dnů chodit do Tvé schránky.

  1. den – Ukážeme si malé denní rituály s velkým účinkem na celý náš den.
  2. den – Opečujeme své tělo v  jemném tanci za zvuku nádherného klavíru.
  3. den – Propojíme se se svým tělem. Dozvíš se, co Ti tělo říká a jak to můžeš použít ve svém podnikání.
  4. den – Rozproudíš svou energii v tanci a zaměříme se na zvýšení našeho sebevědomí
  5.  den – Povíme si o tom, jak v podnikání funguje zrcadlení, o našich hranicích a o tom, jak si udržet svou ženskost v mužském světě.
  6. den- rozhovor – se Zuzanou Włodowskou, lektorkou angličtiny a podnikavou maminkou o tom Jak mít čas pro sebe.

Dny na sebe krásně navazují, ale zároveň si je můžeš procházet tak, jak budeš potřebovat.

Těšíš se? Já moc!

Kdo jsem a proč se mnou?

Jmenuji se Lucie Schwarz, jsem empowerment koučka, mentorka sebelásky a delegování, virtuální podpora pro on-line podnikatelky, autorka dvou srdcových ženských on-line projektů: Život bez vlasů a Sebeláska pro ženy, ale také manželka, maminka a nadšená cestovatelka. Sebeláska je pro můj život klíčová. Díky ní, žiju život tak jak chci, i když díky alopecii nemám vlasy.

Velmi ráda podporuji ženy na cestě za jejich sny. Moc mě těší, když se žena rozzáří, protože se ji daří a protože se může soustředit na to, v čem se cítí sama sebou a ve flow. Poskytuji ženám nejen svůj nadhled, zkušenosti, rady, ale také ženský osobní přístup.

Koučovací výcvik jsem absolvovala na Empowerment institutu. Díky tomuto přístupu ve své práci ještě více podporuji klientky v jejich individualitě. Během sezení propojujeme práci s tělem, myslí a duší.

Pomáhám ženám, aby cítily radost ze života, aby se cítily krásné, žensky, spokojené samy se sebou a ještě u toho měly fungující podnikání.

Miluju tanec, přírodu, sebepoznávání a ženské sdílení. Tančím celý život. Mojí láskou jsou břišní tance, latino a ladies dance. 

Lucie Schwarz

Tělo, duše, mysl

Když si tělo prožije, jak je krásné a co všechno dokáže, pamatuje si to dlouho.

Tělo, duše a mysl jsou propojené.

A v tomto workshopu budeme prožívat tělem, duší i myslí. Dovolíme si prožít, že my jsme úžasné a můžeme mít fungující podnikání.

A uvěříme tomu.

Cena programu:

470Kč

Tak dovol sobě a svému podnikání rozkvétat...

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co o  programu říkají ženy,
které už jím prošly?

Luci, budu se opakovat, ale moc děkuji za báječný workshop a videa. Už jsem si je pouštěla několikrát a každý den zapojuji tvé rady do svého života- ráno v koupelně, když se líčím, během jídla se snažím vnímat chutě a vůni a užívat si jídlo, každý večer se objímám a chválím se i za maličkosti, které jsem ten den zvládla a občas si sama jen tak tančím po bytě! Jsem sama k sobě ohleduplnější a méně sebekritická 🙂
Aneta
Workshop mi do života přinesl více sebe-péče, více uvědomění, jak mám pěkný život, vnímání sebehodnoty. Setkávat se s Luci opakovaně, nechat se vést, koučovat a být v jejím prostoru... To je jistota pokroku a naplňování osobní vize. A přitom si užívat její podporu, péči, laskavost.
Zuzana Wlodowska
Jazykové lekce a koučink, překlady, copywriting, www.jazykysrdcem.cz
Lucie je moc milá a pozitivně naladěná průvodkyně, která s velikou radostí a lehkostí vede ženy k větší sebelásce. Je mi v jejím prostoru moc příjemně.
Adéla