Konzultace k on-line podnikání

Web, blog, magnet, cesta zákazníka, e-mailová sekvence, nastavování? Jsou to pojmy, které Vám dělají starosti?

V této konzultaci spolu můžeme probrat cokoliv, co se týká technických věcí v on-line podnikání. Vysvětlíme si, jaké produkty jsou aktuálně na trhu nabízeny a projdeme jejich plusy a mínusy. Vybereme správný on-line produkt pro Vás a provedu Vás postupem jeho technického nastavení. Podíváme se i na cestu Vašeho zákazníka k Vašemu placenému produktu.

Je vašim tématem cenotvorba, propojení běžného života a podnikání nebo potřebujete podpořit na své cestě on-line podnikáním? Konzultaci můžeme propojit s mentoringem a koučinkem.

Cena

Cena jednorázové konzultace je 2000Kč na hodinu.

Potřebujete pomoci do druhého dne a nebo o víkendu? Cena jedné konzultační hodiny je 3000Kč.

Pokud máte zájem o Více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle Vašich potřeb.

Pro domluvu konzultace mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru.

Kdo jsem?

lucie_schwarz_sebelaska_delegovani_koucink

Jmenuji se Lucie Schwarz, jsem empowerment koučka, mentorka sebelásky a delegování, virtuální asistentka, autorka dvou srdcových ženských on-line projektů: Život bez vlasů a Sebeláska s Bezvláskou, ale také manželka, maminka a nadšená cestovatelka.

Hlavními tématy, které se prolínají mými rolemi i projekty jsou náš vztah sama k sobě a delegování.

Podporuji ženy na cestě za jejich sny. Moc mě těší, když se žena rozzáří, protože se ji daří a protože se může soustředit na to, v čem se cítí sama sebou a ve flow. Poskytuji ženám nejen svůj nadhled, zkušenosti a rady, ale podpořím je svým ženským přístupem, spolu s mým týmem také po technické stránce on-line podnikání a tím, že dělám svou práci – tedy to, v čem se ony necítí šťastné.

Díky empowerment přístupu ve své práci ještě více podporuji klientky v jejich individualitě. Dívám se na naši společnou práci celostně, věřím totiž, že když jsou tělo, mysl a duše v souladu, přináší to opravdovou radost do našich životů.

On-line podnikání se učím se od úspěšných českých žen jako Ingrid Dach, Lucie Harnošová, Polina Ševčíková, Stanistava Stiborová. Pracovala jsem pro Lenku Lutonskou, Sarah Negus a další úžasné ženy. A při své práci uplatňuji i cenné zkušenosti, které jsem nabyla v korporátech.

Pomáhám ženám, aby se cítily krásné, žensky, spokojené samy se sebou a ještě u toho měly fungující on-line podnikání.

Lucie mě zachránila doslova za 5 minut 12. Udělala si na mě čas v neděli večer! 🙏🏻🧡Pomohla mi vytvořit členské sekce pro můj kurz. Konzultace s ní byla stručná, jasná a k věci. Za 30 minut jsme probraly vše potřebné a pochopila jsem, co jsem předtím dělala špatně. Spolupráci s Lucií doporučuji všem, kdo potřebují rychlou a efektivní pomoc. Luci, děkuji 🧡
Jana Hájková
Specialistka na FB reklamy
Lucka byla mou jasnou volbou pro vytvoření mého druhého webu. Měla jsem představu, kterou mi pomohla zhmotnit a společně jsme procházely jednotlivými kroky. Já sledovala a komentovala 😃, ona vše krásně zakomponovala. Ladím se svým webem, jak barevně, tak i obsahově a Lucka podtrhla mou esenci. S Luckou ani nemáte pocit, že „pracujete“ – je to jako být na kafe se skvělou kamarádkou, která jen tak mimochodem během chvilky vytvoří od základu váš web. Její práce je však komplexní a má přesah. Kromě tvorby webů dodá podporu skrz svou úžasnou ženskou energii a díky konzultacím poradí i s ceno tvorbou produktů a služeb. Dodala mi odvahu ocenit samu sebe tak, abych byla spokojená a odcházela s pocitem, že nejen já, ale i mé poslání za to stojí! Kdo tedy chce zároveň posílit své sebe-vědomí či sebe-lásku, tak berte Lucku všemi deseti 😊. Stanete se královnou vlastního podnikání…
Petra F. Rohovská
Mentorka, www.petrarohovska.cz