Konzultace

Web, blog, magnet, cesta zákazníka, e-mailová sekvence, nastavování? Jsou to pojmy, které Vám dělají starosti?

V této konzultaci spolu můžeme probrat cokoliv, co se týká technických věcí v on-line podnikání. Vysvětlíme si, jaké produkty jsou aktuálně na trhu nabízeny a projdeme jejich plusy a mínusy. Vybereme správný on-line produkt pro Vás a provedu Vás postupem jeho technického nastavení. Podíváme se i na cestu Vašeho zákazníka k Vašemu placenému produktu.

Je vašim tématem cenotvorba, propojení běžného života a podnikání nebo potřebujete podpořit na své cestě on-line podnikáním? Konzultaci můžeme propojit s mentoringem a koučinkem.

Cena

Cena jednorázové konzultace je 1500Kč na hodinu.

Potřebujete pomoci do druhého dne a nebo o víkendu? Cena jedné konzultační hodiny je 2000Kč.

Pokud máte zájem o Více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle Vašich potřeb.

Kontaktujte mě na lucie@lucieonline.cz

Lucie mě zachránila doslova za 5 minut 12. Udělala si na mě čas v neděli večer! 🙏🏻🧡Pomohla mi vytvořit členské sekce pro můj kurz. Konzultace s ní byla stručná, jasná a k věci. Za 30 minut jsme probraly vše potřebné a pochopila jsem, co jsem předtím dělala špatně. Spolupráci s Lucií doporučuji všem, kdo potřebují rychlou a efektivní pomoc. Luci, děkuji 🧡
Jana Hájková
Specialistka na FB reklamy
Lucka byla mou jasnou volbou pro vytvoření mého druhého webu. Měla jsem představu, kterou mi pomohla zhmotnit a společně jsme procházely jednotlivými kroky. Já sledovala a komentovala 😃, ona vše krásně zakomponovala. Ladím se svým webem, jak barevně, tak i obsahově a Lucka podtrhla mou esenci. S Luckou ani nemáte pocit, že „pracujete“ – je to jako být na kafe se skvělou kamarádkou, která jen tak mimochodem během chvilky vytvoří od základu váš web. Její práce je však komplexní a má přesah. Kromě tvorby webů dodá podporu skrz svou úžasnou ženskou energii a díky konzultacím poradí i s ceno tvorbou produktů a služeb. Dodala mi odvahu ocenit samu sebe tak, abych byla spokojená a odcházela s pocitem, že nejen já, ale i mé poslání za to stojí! Kdo tedy chce zároveň posílit své sebe-vědomí či sebe-lásku, tak berte Lucku všemi deseti 😊. Stanete se královnou vlastního podnikání…
Petra F. Rohovská
Mentorka, www.petrarohovska.cz