Lucie Schwarz

Dovolte sobě
i svému podnikání rozkvétat

Pomáhám ženám kvést a rozvíjet to, co je baví. 

Mou vášní je podporovat ženy v tom, aby se cítily krásné, žensky a aby se cítily ve svém životě spokojené.

Poskytuji ženám péči, podporu, nadhled a osobní zkušenost. Záleží mi na tom, aby prožívaly lehkost, úlevu od napětí, které někdy podnikání přináší a aby měly radost z naší spolupráce.

Ve své práci propojuji mentoring, koučink a virtuální asistenci se sebeláskou.

Co nabízím:

Mentoring delegování, sebelásky, work-life balance

Prožitkový program Dovol sobě a svému podnikání rozkvétat

Koučování

Virtuální asistence

Technické konzultace

Workshopy

Co má společného mentoring, koučink a virtuální asistence se sebeláskou?

Proč tyto věci spojuji?
 
Vztah sama k sobě. To je společné téma, které propojuje všechny mé projekty.
 
Tento vztah ovlivňuje všechny naše ostatní vztahy, naše hranice, to jak samy sebe přijímáme a jak se samy za sebe dokážeme postavit.
 
V koučování hledáme a nacházíme to, co opravdu chceme. To, co chceme my samy, samy ze sebe. Ne, to co chce někdo jiný.
 
Uvědomění, která během koučování přicházejí jsou velmi silná, protože vychází přímo z nás. Jen my samy totiž nejlépe víme, co je pro nás správné a dobré. Jen je to někdy skryto za rouškou všedních dní a povinností. A právě v koučování tyto myšlenky, které vedou přímo k tomu, co ve svém životě potřebujeme, odhalíme.
 
A velmi často se toto týká naší práce, našeho podnikání, protože ať chceme nebo ne, je nedílnou a velkou součástí našeho života. Naše hranice, které v podnikání i v životě posunujeme mají přímý vliv na naše zdraví a na to, jak se cítíme. V tuto chvíli přichází na řadu mentoring zaměřený na sebelásku, kde spolu hledáme pro vás ty nejlehčí cesty k vaší spokojenosti, zářivosti, jednání v souladu sama se sebou.
 
A velmi často si uvědomíme, že jsou věci, které už dělat nechceme nebo je dělat nemusíme. A že by bylo krásné, kdyby tyto věci za nás dělal někdo jiný. A nastavujeme si své hranice. Delegujeme.
 
A v delegování mám opravdu vášeň. Jsem ráda tou, která s delegováním pomáhá po stránce „sebeláskové“ i po stránce systémové. A jsem ráda tou, na kterou je delegováno.
 
Delegování přímo souvisí s virtuální asistencí.
 
Pro mě není virtuální asistence jen práce pro nebo za někoho jiného, je to hlavně komplexní péče, kterou klientkám poskytuji.
 
A tak vzniklo toto propojení. Od sebelásky a ženských témat k mentoringu, koučování a virtuální asistenci.

Kdo jsem?

Lucie_schwarz_online_podnikani

Jmenuji se Lucie Schwarz, jsem empowerment koučka, mentorka sebelásky a delegování, virtuální asistentka, autorka dvou srdcových ženských on-line projektů, ale také manželka, maminka a nadšená cestovatelka. Hlavními tématy, které se prolínají mými rolemi i projekty jsou ženství, sebeláska a delegování.

Podporuji ženy na cestě za jejich sny. Moc mě těší, když se žena rozzáří, protože se ji daří a protože se může soustředit na to, v čem se cítí sama sebou a ve flow. Poskytuji ženám nejen svůj nadhled, zkušenosti a rady, ale podpořím je svým ženským přístupem, spolu s mým týmem také po technické stránce on-line podnikání a tím, že děláme svou práci – tedy to, v čem se ony necítí šťastné.

Díky empowerment přístupu ve své práci ještě více podporuji klientky v jejich individualitě. Dívám se na naši společnou práci celostně, věřím totiž, že když jsou tělo, mysl a duše v souladu, přináší to opravdovou radost do našich životů.

On-line podnikání se učím se od úspěšných českých žen jako Polina Ševčíková, Lucie Harnošová, Ingrid Dach, Stanistava Stiborová. Pracovala jsem pro Lenku Lutonskou, Sarah Negus a další úžasné ženy. A při své práci uplatňuji i cenné zkušenosti, které jsem nabyla v korporátech.

Pomáhám ženám, aby cítily radost ze života, aby se cítily krásné, žensky, spokojené samy se sebou a ještě u toho měly fungující on-line podnikání.

Pro domluvu 20minutového poznávacího setkání zdarma mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru nebo si rovnou vyberte termín stiskem tlačítka.

Co o mě říkají ženy, které už se mnou spolupracovaly?

Před nějakým časem jsem si Lucku vybrala ke spolupráci. Cítila jsem, že bude ta pravá pomoc na cestě k realizaci mých velkých vizí. Líbilo se mi její naladění, pohled na svět i to, co vše může nabídnout - nejen technická nastavení, ale velkou zkušenost, mentoring, možnost konzultace a společného ladění. Abych s někým takto úzce spolupracovala, musí mi lidsky opravdu sednout a musí to být čirá radost pro obě strany. Potřebovala jsem někoho, kdo se mnou bude mít trpělivost, bude v práci hodně samostatný a iniciativní a taky všemu, co vygeneruju, dá řád a finální podobu. A já si mezitím můžu zůstat v zóně génia, pomáhat ostatním a bavit se tím, co tvořím a co chci do světa přinést bez utavení se na detailech. S Luckou je to naprosto boží spolupráce, vše se do puntíku naplňuje! Nesmírně důležitou součástí jsou pro mě i pravidelné konzultace, které spolu máme. Lucka má nadhled, vidí big picture a dokáže učesat ten veškerou energii a informace, které na ni valím. :))) S pohodou, lehkostí, v radosti. Když se stane, že přijdu zaseklá v nějakém bodě, zacyklená, pomůže mi klubko opět rozmotat a vše spolu při rozhovoru posuneme zase o kus dál, což by ve zprávách trvalo i hodiny a zůstala bych zahlcená. Naše konzultace plynou a obě odcházíme nabité, což je ideální stav. A díky, jejím schopnostem i pohodové povaze věřím, že se konečně i naučím delegovat a těm velkým věcem, který mám v plánu, spolu vdechneme život. :)))
Barbara Veřová
Koučka a sportovní šamanka
Lucie Schwarz aneb jak jsem našla skutečný poklad! Měla jsem tu čest již s několika osobními asistentkami - a vždycky to bylo - zadám úkol - je vyplněn v dostupném termínu - jako fajn - ale všechno jsem musela desetkrát vysvětlit, a nakonec - výsledky bez šťávy a vlastní invence, důchodcovskej web, nuda, šeď. Lucie je první asistentka, která 1) Ví, co myslím! 2) Ví, kdo jsem, rozumí mému brandu! 3) a jako bonus miluje to, co dělám. (což je mega bonus!) Myslí napřed a za roh, pracovali jsme spolu na Kongresu Svobodného Hlasu, 30 řečníků online v jednom, žádná brnkačka. Lucie rozumí dobře tomu, jak funguje online svět, co je to pořádání online kongresu, jak na lichotivou prodejku (skvěle komunikovala s webařkou, tandem snů, všechno hned, opravy hned, no ty kráso!), prostě VÍ, CO CHCI a dělá to rychle a dobře! A další bonus - jako encouragement koučka mě taky chlácholila v temných propadech toho obřího sousta, co jsem si ukousla, dodávala mi ODVAHU A CHUŤ jít dál. Je zkušená, pečlivé, systematická, v Canvě navázala s lehkostí na mou grafiku, v podstatě VYŘEŠILA VŠE, CO JSEM POTŘEBOVALA. S úsměvem na tváři. Se skutečným osobním zápalem a pochopením. Díky, Luci, jsi moje osobní asistentka snů, mám pocit, že s tebou lze zdolávat lecjaký kopec a těším mě pokračování naší cesty.
Kateřina Eva Lanči
Umělkyně – performerka, zpěvačka, tanečnice, lektorka, www.katerinaevalanci.com
Lucie joined our team on the Energetic Breakthrough Method® as a Social Media Assistant during a very busy programme launch period. She brought energy, enthusiasm and lots of ideas with her and fitted in very well to the already established team, taking direction and communicating well within it. We wish her all the very best moving forwards.
Lorna Maskel
Business Manager, Energetic Breakthrough Method® https://ebm.global/
Lucka je poklad. Velmi rychle reaguje a nikdy Vás nenechá ve štychu. I když jsem po ní někdy chtěla něco, s čím si hned nevěděla rady, nikdy to nenechala jen tak, hned zjistila, co bylo třeba, a pomohla mi danou věc vyřešit. Měla jsem dlouho problém s delegováním, sama jsem typický perfekcionista a vždycky jsem narážela na to, že práce, kterou jsem zadala, nebyla udělaná tak, jak bych si to představovala. S jakýmkoliv delegováním jsem se proto vždycky trápila. Až do chvíle, než jsem narazila na Lucku. Je to pro mě ten nejlepší možný parťák v online podnikání a díky ní a její podpoře vím, že fakt už na spoustu věcí nemusím být sama.
Kristina Škrabalová
Life coach, www.kristinaskrabalova.cz
S Luckou se známe už řadu let a měla jsem tak příležitost být u zrodu jejích projektů zabývajících se sebeláskou, tancem i ženskou cykličností. To vše s cílem podpořit ženy, aby se v životě cítily dobře a naplněné – abychom se nebály postavit se za svá přání a potřeby. Vím, že Lucka sama v životě bojovala s řadou témat a plně s ní souhlasím v tom, že vše začíná sebeuvědoměním si sebe sama. Na Lucce obdivuji její pozitivní snad nikdy nekončící energii a nadhled. Byť skupinkové semináře a workshopy s Luckou byly hodně inspirující, individuální koučing je určitě jednou z cest, jak se v životě rychleji posunout do místa, kde nám bude lépe – a to právě i díky sebelásce, kterou Lucka pomáhá rozvíjet.
Andrea Vrbková
právnička
Lucka byla mou jasnou volbou pro vytvoření mého druhého webu. Měla jsem představu, kterou mi pomohla zhmotnit a společně jsme procházely jednotlivými kroky. Já sledovala a komentovala 😃, ona vše krásně zakomponovala. Ladím se svým webem, jak barevně, tak i obsahově a Lucka podtrhla mou esenci. S Luckou ani nemáte pocit, že „pracujete“ – je to jako být na kafe se skvělou kamarádkou, která jen tak mimochodem během chvilky vytvoří od základu váš web. Její práce je však komplexní a má přesah. Kromě tvorby webů dodá podporu skrz svou úžasnou ženskou energii a díky konzultacím poradí i s ceno tvorbou produktů a služeb. Dodala mi odvahu ocenit samu sebe tak, abych byla spokojená a odcházela s pocitem, že nejen já, ale i mé poslání za to stojí! Kdo tedy chce zároveň posílit své sebe-vědomí či sebe-lásku, tak berte Lucku všemi deseti 😊. Stanete se královnou vlastního podnikání…
Petra F. Rohovská
Mentorka, www.petrarohovska.cz
Lucka mi velmi pomohla ujasnit si, jak a o čem točit videa pro své klienty. Navedla mě na to, jak mohu svůj již vytvořený obsah pro klienty recyklovat a ulehčit si tak práci. Když potřebujete pracovat se svými klienty a ještě tvořit obsah, abyste byla vidět, je to skvělá pomoc. Lucka je velmi milá a empatická, umí se na vás nacítit a má s tvorbou obsahu velké zkušenosti. Moc spolupráci s Luckou na vašem obsahu pro podnikání doporučuji.
Vlasta Lisková
byznys mentorka a koučka, konstelářka
Spolupráce s Lucinkou je naprosto úžasná, protože do toho vkládá své srdce a svoji krásnou energii. Pomohla mi utřídit myšlenky, dala systém mé práci a mám v ní velkou podporu. Konzultace s ní jsou vždy velmi přínosné, příjemné a hned vím, co mám dělat a na čem je ještě potřeba zapracovat. Pokud s Luckou začnete spolupracovat, tak Vám garantuji, že už nebudete chtít jinak😊💗 Ze srdce Ti děkuji za tvoji péči a podporu💗
Petra Štenková
koučka a průvodkyně žen na jejich cestě k sobě
Když mi byla Lucka doporučena, nacházela jsem se ve fázi, kdy jsem si vytvořila takovou kostru webu ve WordPressu a dál už jsem se v tom totálně ztrácela. Lucka mi s lehkostí pomohla jak s designem, tak se všemi technickými věcmi. Poradila, vysvětlila, tak abych údržbu zvládla sama. Také mi pomohla projít cestou tvorby online produktu, členských sekcí, mailerlite... Celou dobu mi byla po boku jako roztleskávačka a dula, která pečovala o mě i o nově rodící se projekty. Jsem jí neskutečně vděčná za její upřímnou podporu, optimismus a technicky support. Spolupráce s ní je radost! A já jsem za tebe, Luci, i za celou tuto zkušenost moc vděčná 🙏
Kristýna Bradová
Moderní čarodějka a průvodkyně světem energie
Když jsem se rozhodla podruhé zorganizovat kongres o ženské cykličnosti, věděla jsem, že tentokrát část technikálií chci delegovat. Zvlášť ty, které se týkají prodeje, ostatní technické věci už naklikat umím. Protože vím, jak Lucinka opečovává ženy a umí vytvořit kampaň od A do Z (přihlašovací stránky, kampaň, nastavit věci okolo prodeje apod.), rozhodla jsem se ji oslovit. Vše klaplo a jsem moc vděčná, že jsem si ušetřila mnoho času tím, že ho budu věnovat něčemu, na co nemám úplně buňky. Lucka sama v průběhu navrhovala, co by šlo ještě udělat, posílala přehledné e-maily s tím, co vytvořila a co tvoří, abych to mohla odsouhlasit. Komunikace s ní je pro mě příjemně strávený čas a oceňuji to, že si mohu spolupráci s ní namíchat na míru – to, co si chci udělat, si udělám a zbytek zvládne hravě Lucka. A když jsem v průběhu příprav zjistila, že jsem podcenila své síly, kupu dalších věcí, které jsem původně chtěla zvládnout já, naklikala ona. Prostě a jednoduše, vše jde domluvit a já se těším na svůj další projekt, protože Lucinka určitě bude jeho součástí
Veronika Vykusová
autorka cyklického kongresu www.vsesouvisisevsim.cz
Měla jsem možnost s Luckou spolupracovat na několika různých projektech. Nejen její vysoké pracovní nasazení, výborné organizační schopnosti, skvělý smysl pro detail, ale taky týmovost, nadšení pro věc a spolehlivost, dělaly z naší spolupráce vždy něco, na co jsem se těšila 😊. Lucka vás dokáže svou energií pohltit, dokáže vás „nakopnout“, motivovat a to vždy s úsměvem na rtech. Práce pod tlakem a ve stresu pro ní není žádnou překážkou. Ba naopak s takovými situacemi se dokáže perfektně poprat s lehkostí jí tak přirozenou. Určitě bych ani minutu neváhala a Lucku doporučila na pozici pro Vaši firmu. O tom, že to bude skvělá volba, jsem přesvědčena.
Sylvie Stefanská
Asistentka ředitele
S Lucií jsem se setkala jak v profesním, tak soukromém životě a v obou rovinách je pro mě ženou, která je profesionál a zároveň je lidská. Lucie je pro mě rovnováha technického i emocionálního pohledu na svět, oba tyto světy dokáže krásně propojit a je radost s ní pracovat a být. Je to člověk, ve kterého máte důvěru.
Monika Janošová
Koučka, bylinková terapeutka a průvodkyně žen