Mentoring delegování

Ztráta energie. Zahlcení. Překročení vlastních hranic v podnikání. Činnosti, které nám energii berou a díky nim nemáme sílu na to, co nás baví a přináší nám nejvíce peněz. Výběr správného člověka pro spolupráci. Nastavení spolupráce technicky i lidsky. Pocit, že si delegování nemůžete dovolit. Obavy z velké investice peněz i vlastní energie. Špatná zkušenost s delegováním.

To jsou témata, která řeší většina žen, online podnikatelek. A my spolu v mentoringu zaměřeném na delegování můžeme zjistit:

  • které věci vám ve vašem podnikání nedělají radost a odtéká jimi spousta energie
  • jak můžete začít s delegováním a co všechno se dá delegovat
  • komu a co můžete delegovat
  • jaké praktické kroky můžete na začátku delegování udělat, jak spolupráce nastavit tak, aby dělala radost oběma stranám
  • jak nastavit systém, který vám bude v delegování i podnikání fungovat a vyhovovat. Každá jsme jiná a každá potřebujeme něco trochu jiného.
  • jak se vyhnout zahlcení
  • jak vybrat správného člověka
  • jak pouštět kontrolu
  • jak máte v podnikání nastavené hranice

Delegování totiž velmi úzce souvisí s našim vztahem sama k sobě a s tím, jak si v podnikání necháváme překračovat naše hranice. Ať už činnostmi, jinými lidmi nebo sebou samými tím, že děláme činnosti, které nás netěší.

V mentoringu vám poskytnu nadhled na vaši situaci. Zjistíme, jaká formu spolupráce a s kým je pro vás ta nejlepší, probereme spolu delegovací procesy i to, co vám může spolupráce ulehčit.

Máte novou asistentku a potřebujete pomoci s nastavením spolupráce?

Ráda se sejdu s Vámi Vaší asistentkou a pomohu Vám nastavit spolupráci tak, aby fungovala dobře pro obě dvě strany. Podívám se na Vaše procesy a pomohu Vám nastavit systém a způsob komunikace tak, aby vše plynulo hladce.

Cena

Cena mentoringu je 2000Kč na hodinu.
Délka sezení 60 minut.

Potřebujete pomoci do druhého dne a nebo o víkendu? Cena jedné konzultační hodiny je 3000Kč.

Pokud máte zájem o Více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle Vašich potřeb.

Pro domluvu konzultace mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru.

lucie_schwarz_sebelaska_delegovani_koucink

Jmenuji se Lucie Schwarz, jsem empowerment koučka, mentorka sebelásky a delegování, virtuální asistentka, autorka dvou srdcových ženských on-line projektů: Život bez vlasů a Sebeláska s Bezvláskou, ale také manželka, maminka a nadšená cestovatelka.

Hlavními tématy, které se prolínají mými rolemi i projekty jsou náš vztah sama k sobě a delegování.

Podporuji ženy na cestě za jejich sny. Moc mě těší, když se žena rozzáří, protože se ji daří a protože se může soustředit na to, v čem se cítí sama sebou a ve flow. Poskytuji ženám nejen svůj nadhled, zkušenosti a rady, ale podpořím je svým ženským přístupem, spolu s mým týmem také po technické stránce on-line podnikání a tím, že dělám svou práci – tedy to, v čem se ony necítí šťastné.

Díky empowerment přístupu ve své práci ještě více podporuji klientky v jejich individualitě. Dívám se na naši společnou práci celostně, věřím totiž, že když jsou tělo, mysl a duše v souladu, přináší to opravdovou radost do našich životů.

On-line podnikání se učím se od úspěšných českých žen jako Ingrid Dach, Lucie Harnošová, Polina Ševčíková, Stanistava Stiborová. Pracovala jsem pro Lenku Lutonskou, Sarah Negus a další úžasné ženy. A při své práci uplatňuji i cenné zkušenosti, které jsem nabyla v korporátech.

Pomáhám ženám, aby se cítily krásné, žensky, spokojené samy se sebou a ještě u toho měly fungující on-line podnikání.