Věřím, že každá z nás jsme dokonalá přesně taková, jaká jsme. Nebudu Vás opravovat. Nebudu Vás soudit. Budu Vás vnímat v celé Vaší celistvosti. Budu respektovat Vaši individualitu a věnovat celou svou pozornost tomu, co zrovna teď potřebujete.

Lucie Schwarz (8)

Protože koučování je pro mě propojením mysli, duše i těla. Je to způsob, jak najít odpovědi na své otázky sama v sobě
Protože každá z nás tyto odpovědi v sobě máme.
Protože tyto odpovědi přinášejí ta nejlepší řešení přesně pro nás. Jednoduše proto, že vychází z nás samých a jsou pro nás nejjednodušší, nám nejbližší a nejsnadněji aplikovatelné do našeho života.

Při koučování vám nastavím zrcadlo. Otevřenými otázkami vás dovedu k vašim odpovědím na to, co řešíte – laskavě a s respektem k vám. Poskytnu vám potřebný nadhled a jiný úhel pohledu na situace, které vás pálí. 

V koučování používám také jednoduchou práci s tělem. Když si řešení prožijeme, je to mnohem silnější než když o něm „jen“ slyšíme. Tělo si ho pak dokáže zapamatovat a vybavit v situaci, kdy je to potřeba.

Bytostně totiž věřím, že každá z nás jsme schopna svou situaci vyřešit a to tím pro nás nejlepším způsobem. A také věřím, že každý problém má své řešení a jakákoliv věc se nám děje, nám může do života vnést pozitivní změnu.

Lucie Schwarz (9)
Lucie Schwarz
Lucie Schwarz (10)

Během koučování mohou vyvstat otázky, kde kromě nalezených řešení, chcete znát i další možnosti. V mentoringu vám moc ráda dám svůj pohled na Vaši situaci, poskytnu rady a tipy.

Kombinace mentoringu a koučinku je velmi účinná, výsledky se dostavují rychle a vy na sobě můžete vidět krásné posuny.

Při sebeláskovém mentoringu se spolu můžeme ponořit hlouběji do tématu, které je teď zrovna pro vás aktuální.

 • Láska sama k sobě
 • Přijetí sebe sama taková, jaká jsem, přijetí svých darů i stínů
 • Sebevědomí
 • Odpuštění sobě i jiným v našem životě
 • Respekt a obdiv sama k sobě
 • Naše hranice, to, jak je máme nastavené, jestli je překračujeme nebo je překračují jiní
 • Naše vztahy a lidé, kteří se v našem životě objevují
 • Vztah ke svému tělu
 • Uzdravení svého těla
 • Ženství
 • Proměnlivost a cykličnost
 • Péče o sebe

Toto jsou jen některá z témat, která souvisí se sebeláskou a která spolu můžeme při mentoringu probrat.
Vztah sama k sobě je ten nejdůležitější v našem životě. Je to vztah, který ovlivňuje všechny naše ostatní vztahy, naše hranice, naše prožívání i radost ze života.

Vztahem sama k sobě se zabývám proto, že bez ní bych dnes díky všem okolnostem v mém životě, nebyla tam, kde jsem. Nebyla bych ženou, která si plní své sny. 

Lucie Schwarz (12)

Jak podnikat v souladu se svými hodnotami? Jak si uchovat čas pro sebe i během náročných kampaní nebo jak sladit podnikání a čas s rodinou? Jak nahlížet na cenotvorbu a v on-line světě neztratit samu sebe? Jestli a jak delegovat. Jak prezentovat samu sebe, abyste se cítila sama sebou a bylo Vám v tom dobře?

Ráda Vás podpořím na Vaší životní i podnikatelské cestě. Vždy Vám na míru, přesně to, co zrovna řešíte a potřebujete. Sama jsem si prošla čtyřletým budováním vlastních projektů, kdy jsem začínala úplně od nuly, jako žena úplně neznámá v on-line světě. Překonala jsem spoustu osobních limitů a ani nespočítám, kolikrát jsem překročila své hranice komfortu. Ať už šlo o natáčení videí, psaní článků, toho být vidět v on-line světě nebo vůbec samotné rozhodnutí postavit se na vlastní nohy. Celé ty čtyři roky se pohybuji mezi on-line podnikatelkami a vím, že všechny občas všechny řešíme podobné věci.

Jsem tady proto pro Vás, ať už potřebujete podporu, nadhled nebo třeba lehké pošťouchnutí.

Cena koučování je 1500Kč na hodinu.
Délka sezení je přibližně 60 minut.

Balíček 3 sezení 4200Kč

Balíček 5 sezení 6800Kč

Pokud jste z Ostravy a okolí, mohou naše setkání probíhat v krásném prostoru studia Sundara. U koučování se mi velmi osvědčily procházky v přírodě. V pohybu naše mysl funguje jinak, přemýšlení více plyne a řešení se často objevují rychleji než při sezení.

Pokud nejste z Ostravy, velmi ráda se s Vámi sejdu on-line na zoomu.

Kdo jsem a proč se mnou?

Kdo jsem a proč se mnou?

Lucka mě provedla několika koučovacími sezeními. Při každém jsme se zaměřily na jedno téma, které jsem zrovna chtěla řešit.. Týkalo se to například využití mého času, mých vztahů nebo nové webové stránky. Velmi oceňuji, jak skvěle mi Lucka pokládala otázky k tématu. Nutilo mě to zamyslet se nad řešením, ale taky podívat se na věc z jiného úhlu. Moc mi pomohlo, že jsem se mohla nahlas vyjádřit a uspořádat si myšlenky, které byly do té doby pouze někde uvnitř mě. Hleděla jsem na to, co ze mě vyšlo a jak si sama dokážu najít cestu, když mě někdo vhodně postrčí. Jsem šťastná, že jsem mohla koučink s Luckou absolvovat, sama bych se v tom plácala ještě dlouho, ale ona mě perfektně navedla na správnou cestu.
Zuzana Wlodowska
Jazykové lekce a koučink, překlady, copywriting, www.jazykysrdcem.cz
S Luckou se známe už řadu let a měla jsem tak příležitost být u zrodu jejích projektů zabývajících se sebeláskou, tancem i ženskou cykličností. To vše s cílem podpořit ženy, aby se v životě cítily dobře a naplněné – abychom se nebály postavit se za svá přání a potřeby. Vím, že Lucka sama v životě bojovala s řadou témat a plně s ní souhlasím v tom, že vše začíná sebeuvědoměním si sebe sama. Na Lucce obdivuji její pozitivní snad nikdy nekončící energii a nadhled. Byť skupinkové semináře a workshopy s Luckou byly hodně inspirující, individuální koučing je určitě jednou z cest, jak se v životě rychleji posunout do místa, kde nám bude lépe – a to právě i díky sebelásce, kterou Lucka pomáhá rozvíjet.
Andrea Vrbková
právnička
S Luckou ani nemáte pocit, že „pracujete“ – je to jako být na kafe se skvělou kamarádkou, která jen tak mimochodem během chvilky vytvoří od základu váš web. Její práce je však komplexní a má přesah. Kromě tvorby webů dodá podporu skrz svou úžasnou ženskou energii a díky konzultacím poradí i s ceno tvorbou produktů a služeb. Dodala mi odvahu ocenit samu sebe tak, abych byla spokojená a odcházela s pocitem, že nejen já, ale i mé poslání za to stojí! Kdo tedy chce zároveň posílit své sebe-vědomí či sebe-lásku, tak berte Lucku všemi deseti 😊. Stanete se královnou vlastního podnikání…
Petra F. Rohovská
Mentorka, www.petrarohovska.cz
Koučink s Luckou byl pro mne velmi radostný a lehký. Laskavě položené otázky na moje téma mi otevřely jiný úhel pohledu. Lucka je velmi usměvavá a upřímná, při vedení Koučinku je moc důležité se cítit bezpečně a to se Lucce velmi daří. Znám Lucku z kurzu Empowerment koučinku, kdy jsme měli možnost se poznat blíže a je to velmi inspirující žena, která se na své cestě životem neustále posouvá. Její ženská sebelaska vyzařuje a působí na okolí mocným způsobem. Určitě vřele doporučuji projít s Luckou vaší vizi prostřednictvím koučinku.
Markéta Nováková
Spolupráce s Lucinkou je naprosto úžasná, protože do toho vkládá své srdce a svoji krásnou energii. Pomohla mi utřídit myšlenky, dala systém mé práci a mám v ní velkou podporu. Konzultace s ní jsou vždy velmi přínosné, příjemné a hned vím, co mám dělat a na čem je ještě potřeba zapracovat. Pokud s Luckou začnete spolupracovat, tak Vám garantuji, že už nebudete chtít jinak😊💗 Ze srdce Ti děkuji za tvoji péči a podporu💗
Petra Štenková
koučka a průvodkyně žen na jejich cestě k sobě
Lucka mi byla celou dobu mi byla po boku jako roztleskávačka a dula, která pečovala o mě i o nově rodící se projekty. Jsem jí neskutečně vděčná za její upřímnou podporu, optimismus a technicky support. Spolupráce s ní je radost! A já jsem za tebe, Luci, i za celou tuto zkušenost moc vděčná 🙏
Kristýna Bradová
Moderní čarodějka a průvodkyně světem energie
Měla jsem možnost s Luckou spolupracovat na několika různých projektech. Nejen její vysoké pracovní nasazení, výborné organizační schopnosti, skvělý smysl pro detail, ale taky týmovost, nadšení pro věc a spolehlivost, dělaly z naší spolupráce vždy něco, na co jsem se těšila 😊. Lucka vás dokáže svou energií pohltit, dokáže vás „nakopnout“, motivovat a to vždy s úsměvem na rtech. Práce pod tlakem a ve stresu pro ní není žádnou překážkou. Ba naopak s takovými situacemi se dokáže perfektně poprat s lehkostí jí tak přirozenou. Určitě bych ani minutu neváhala a Lucku doporučila. O tom, že to bude skvělá volba, jsem přesvědčena.
Sylvie Stefanská
Asistentka ředitele
S Lucií jsem se setkala jak v profesním, tak soukromém životě a v obou rovinách je pro mě ženou, která je profesionál a zároveň je lidská. Lucie je pro mě rovnováha technického i emocionálního pohledu na svět, oba tyto světy dokáže krásně propojit a je radost s ní pracovat a být. Je to člověk, ve kterého máte důvěru.
Monika Janošová
Koučka, bylinková terapeutka a průvodkyně žen