Mentoring s prvky koučování

Máte někdy pocit, že je toho na Vás moc? Cítíte se zahlcená? Nebo jste ve fázi, kdy nevíte, jak dál? Cítíte, že potřebujete zrovna teď podpořit?

Při mentoringu můžeme probrat vše, co Vás v on-line podnikání zajímá nebo trápí. Zajímá Vás jak podnikat v souladu se svými hodnotami? Jak si uchovat čas pro sebe i během náročných kampaní nebo jak sladit podnikání a čas s rodinou? Jak nahlížet na cenotvorbu a v on-line světe neztratit samu sebe? Jestli a jak delegovat.  Jak prezentovat samu sebe, abyste se cítila sama sebou a bylo Vám v tom dobře. 

Mým osobním projektem je sebeláska a vše, co s ní souvisí. Myslím si totiž, že náš vztah sama k sobě se odráží ve všech oblastech našeho života, 

Sebeláska je ten nejdůležitější vztah, který máme, ten, od kterého se odvíjí všechny naše ostatní vztahy. Díky ní si nastavujeme hranice jak v osobním životě, tak v podnikání. Díky ní si dokážeme stát za tím, co chceme. Díky ní rozkvétáme.

A proto je velmi důležité o tento vztah pečovat. 

Ráda Vás podpořím na Vaší životní i podnikatelské cestě. Vždy Vám na míru, přesně to, co zrovna řešíte a potřebujete. 

Proč kombinace s koučováním?

Protože koučování je pro mě propojením mysli, duše i těla. Je to způsob, jak najít odpovědi na své otázky sama v sobě. Protože každá z nás tyto odpovědi v sobě máme a přinášejí ta nejlepší řešení přesně pro nás.

Při koučování Vám budu pokládat otevřené otázky, díky kterým řešení své situace najdete.

Sama jsem si prošla tříletým budováním vlastních projektů, kdy jsem začínala úplně od nuly, jako žena úplně neznámá v on-line světě. Překonala jsem spoustu osobních limitů a ani nespočítám, kolikrát jsem překročila své hranice komfortu. Ať už šlo o natáčení videí, psaní článků, toho být vidět v on-line světě nebo vůbec samotné rozhodnutí postavit se na vlastní nohy.  Celé ty tři roky se pohybuji mezi on-line podnikatelkami a vím, že všechny občas všechny řešíme podobné věci.

Jsem tady proto pro Vás, ať už potřebujete podporu, nadhled nebo třeba lehké pošťouchnutí.

Jak to bude probíhat?

Pokud jste z Ostravy a okolí, mohou naše setkání probíhat v krásném prostoru studia Sundara. U koučování se mi velmi osvědčily procházky v přírodě. V pohybu naše mysl funguje jinak a řešení se často objevují rychleji než při sezení.

Pokud nejste z Ostravy velmi ráda se s Vámi sejdu on-line na zoomu.

Cena mentoringu

Úvodní 20minutové setkání je zdarma. A je to proto, že u mentoringu a koučování je velmi důležité, abychom si vzájemně „sedly“.
Během tohoto setkání se poznáme a v případě, že spolu budeme chtít spolupracovat, vymezíme si téma, které řešíte a způsob, jakým byste řešení chtěla dosáhnout.

Těším se na setkání s Vámi.

Pro domluvu 20minutového setkání mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz

Lucka byla mou jasnou volbou pro vytvoření mého druhého webu. Měla jsem představu, kterou mi pomohla zhmotnit a společně jsme procházely jednotlivými kroky. Já sledovala a komentovala 😃, ona vše krásně zakomponovala. Ladím se svým webem, jak barevně, tak i obsahově a Lucka podtrhla mou esenci. S Luckou ani nemáte pocit, že „pracujete“ – je to jako být na kafe se skvělou kamarádkou, která jen tak mimochodem během chvilky vytvoří od základu váš web. Její práce je však komplexní a má přesah. Kromě tvorby webů dodá podporu skrz svou úžasnou ženskou energii a díky konzultacím poradí i s ceno tvorbou produktů a služeb. Dodala mi odvahu ocenit samu sebe tak, abych byla spokojená a odcházela s pocitem, že nejen já, ale i mé poslání za to stojí! Kdo tedy chce zároveň posílit své sebe-vědomí či sebe-lásku, tak berte Lucku všemi deseti 😊. Stanete se královnou vlastního podnikání…
Petra F. Rohovská
mentorka
Když mi byla Lucka doporučena, nacházela jsem se ve fázi, kdy jsem si vytvořila takovou kostru webu ve WordPressu a dál už jsem se v tom totálně ztrácela. Lucka mi s lehkostí pomohla jak s designem, tak se všemi technickými věcmi. Poradila, vysvětlila, tak abych údržbu zvládla sama. Také mi pomohla projít cestou tvorby online produktu, členských sekcí, mailerlite... Celou dobu mi byla po boku jako roztleskávačka a dula, která pečovala o mě i o nově rodící se projekty. Jsem jí neskutečně vděčná za její upřímnou podporu, optimismus a technicky support. Spolupráce s ní je radost! A já jsem za tebe, Luci, i za celou tuto zkušenost moc vděčná 🙏
Kristýna Bradová
Moderní čarodějka a průvodkyně světem energie
Když jsem se rozhodla podruhé zorganizovat kongres o ženské cykličnosti, věděla jsem, že tentokrát část technikálií chci delegovat. Zvlášť ty, které se týkají prodeje, ostatní technické věci už naklikat umím. Protože vím, jak Lucinka opečovává ženy a umí vytvořit kampaň od A do Z (přihlašovací stránky, kampaň, nastavit věci okolo prodeje apod.), rozhodla jsem se ji oslovit. Vše klaplo a jsem moc vděčná, že jsem si ušetřila mnoho času tím, že ho budu věnovat něčemu, na co nemám úplně buňky. Lucka sama v průběhu navrhovala, co by šlo ještě udělat, posílala přehledné e-maily s tím, co vytvořila a co tvoří, abych to mohla odsouhlasit. Komunikace s ní je pro mě příjemně strávený čas a oceňuji to, že si mohu spolupráci s ní namíchat na míru – to, co si chci udělat, si udělám a zbytek zvládne hravě Lucka. A když jsem v průběhu příprav zjistila, že jsem podcenila své síly, kupu dalších věcí, které jsem původně chtěla zvládnout já, naklikala ona. Prostě a jednoduše, vše jde domluvit a já se těším na svůj další projekt, protože Lucinka určitě bude jeho součástí
Veronika Vykusová
autorka cyklického kongresu www.vsesouvisisevsim.cz
Spolupráce s Lucinkou je naprosto úžasná, protože do toho vkládá své srdce a svoji krásnou energii. Pomohla mi utřídit myšlenky, dala systém mé práci a mám v ní velkou podporu. Konzultace s ní jsou vždy velmi přínosné, příjemné a hned vím, co mám dělat a na čem je ještě potřeba zapracovat. Pokud s Luckou začnete spolupracovat, tak Vám garantuji, že už nebudete chtít jinak😊💗 Ze srdce Ti děkuji za tvoji péči a podporu💗
Petra Štenková
koučka a průvodkyně žen na jejich cestě k sobě