Texty a tvorba obsahu

Potřebujete upravit text po formální nebo stylistické stránce?
Máte video nebo zvukovou nahrávku, jehož obsah chcete použít do článku nebo na Facebook?

Upravím texty, které se Vám zdají příliš dlouhé nebo Vám znějí kostrbatě. Poskytnu Vám nadhled a uhladím je do takové podoby, do jaké budete potřebovat. Potřebujete nový článek na web a texty máte různě v poznámkách? Nebo máte naopak jeden příliš dlouhý text a potřebovala byste z něj vytvořit několik textů na Vaší facebookovou stránku nebo do skupiny? Chcete mít jistotu, že jsou texty gramaticky správně?  Moc ráda je pro Vás upravím. Práce s textem je mou velkou vášní a velmi ráda je pro Vás přizpůsobím tak, abyste jeden text mohly využít i víckrát na různých místech.

Točíte raději videa, živá vysílání nebo podcasty, poznámky si nahráváte do telefonu a chtěla byste obsah přetavit do psané formy a použít jej třeba na blog? Vaše video či podcast převedu do psané formy.

Cena služby

Cena této služby je 800Kč na hodinu.
V případě zájmu o delší spolupráci je první 20minutová konzultace zdarma.

Potřebujete mít své texty připravené ještě dnes nebo o víkendu? Cena jedné hodiny je 1000.

Cena konzultace

Cena jednorázové konzultace je 1500Kč na hodinu.
V konzultaci spolu probereme vše, co Vás ohledně tématu zajímá. Texty jsou moje vášeň, stejně tak, jako recyklace obsahu. Během konzultace Vám pomohu s recyklací, s tématy pro Vaše příspěvky i s nápady na nové texty, videa nebo jakýkoliv jiný obsah.

Obsahová banka

Máte spoustu obsahu, ale hledáte témata, která byste mohla využít pro prezentaci na sociálních sítích? Máte sítě, ale chtěla byste založit blog, produkovat vlastní obsah, ale nevíte jak tvorbu článků uchopit?

Tuto službu jsem vytvořila na míru ženám, které chtějí zrecyklovat už existující obsah do jiné podoby. Touží po tom mít vytvořenou obsahovou banku témat, do které budou moci sáhnout, kdykoliv budou potřebovat.

Jak tato služba funguje

Po objednání služby mi pošlete odkazy na svůj web – sociální sítě. Já si všechny materiály projdu. Pak se sejdeme online na hodinovém setkání a materiály proskenujeme spolu. Budu vám navrhovat témata, která můžete znovu použít a vy si je svými slovy zapíšete. 

Proč takto?

Takto se k vám totiž dostanou přesně ta témata, která s vámi nejvíce souzní k účelu, který právě potřebujete. Využijeme takto prvek koučování, který Vám pomůže nejen v uvědomění si toho, co chcete, ale zvýší efektivitu setkání. Po sezení budete odcházet se svou vlastní obsahovou bankou.

Cena této služby je 2200Kč.

Pokud máte zájem o Více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle Vašich potřeb.

Pro domluvu setkání mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru.

Těším se na vás!

Co o mě říkají ženy, které už se mnou spolupracovaly?

Lucka mi velmi pomohla ujasnit si, jak a o čem točit videa pro své klienty. Navedla mě na to, jak mohu svůj již vytvořený obsah pro klienty recyklovat a ulehčit si tak práci. Když potřebujete pracovat se svými klienty a ještě tvořit obsah, abyste byla vidět, je to skvělá pomoc. Lucka je velmi milá a empatická, umí se na vás nacítit a má s tvorbou obsahu velké zkušenosti. Moc spolupráci s Luckou na vašem obsahu pro podnikání doporučuji.
Vlasta Lisková
byznys mentorka a koučka, konstelářka
Lucie Schwarz aneb jak jsem našla skutečný poklad! Měla jsem tu čest již s několika osobními asistentkami - a vždycky to bylo - zadám úkol - je vyplněn v dostupném termínu - jako fajn - ale všechno jsem musela desetkrát vysvětlit, a nakonec - výsledky bez šťávy a vlastní invence, důchodcovskej web, nuda, šeď. Lucie je první asistentka, která 1) Ví, co myslím! 2) Ví, kdo jsem, rozumí mému brandu! 3) a jako bonus miluje to, co dělám. (což je mega bonus!) Myslí napřed a za roh, pracovali jsme spolu na Kongresu Svobodného Hlasu, 30 řečníků online v jednom, žádná brnkačka. Lucie rozumí dobře tomu, jak funguje online svět, co je to pořádání online kongresu, jak na lichotivou prodejku (skvěle komunikovala s webařkou, tandem snů, všechno hned, opravy hned, no ty kráso!), prostě VÍ, CO CHCI a dělá to rychle a dobře! A další bonus - jako encouragement koučka mě taky chlácholila v temných propadech toho obřího sousta, co jsem si ukousla, dodávala mi ODVAHU A CHUŤ jít dál. Je zkušená, pečlivé, systematická, v Canvě navázala s lehkostí na mou grafiku, v podstatě VYŘEŠILA VŠE, CO JSEM POTŘEBOVALA. S úsměvem na tváři. Se skutečným osobním zápalem a pochopením. Díky, Luci, jsi moje osobní asistentka snů, mám pocit, že s tebou lze zdolávat lecjaký kopec a těším mě pokračování naší cesty.
Kateřina Eva Lanči
Umělkyně – performerka, zpěvačka, tanečnice, lektorka, www.katerinaevalanci.com
Lucie joined our team on the Energetic Breakthrough Method® as a Social Media Assistant during a very busy programme launch period. She brought energy, enthusiasm and lots of ideas with her and fitted in very well to the already established team, taking direction and communicating well within it. We wish her all the very best moving forwards.
Lorna Maskel
Business Manager, Energetic Breakthrough Method® https://ebm.global/
Lucka je poklad. Velmi rychle reaguje a nikdy Vás nenechá ve štychu. I když jsem po ní někdy chtěla něco, s čím si hned nevěděla rady, nikdy to nenechala jen tak, hned zjistila, co bylo třeba, a pomohla mi danou věc vyřešit. Měla jsem dlouho problém s delegováním, sama jsem typický perfekcionista a vždycky jsem narážela na to, že práce, kterou jsem zadala, nebyla udělaná tak, jak bych si to představovala. S jakýmkoliv delegováním jsem se proto vždycky trápila. Až do chvíle, než jsem narazila na Lucku. Je to pro mě ten nejlepší možný parťák v online podnikání a díky ní a její podpoře vím, že fakt už na spoustu věcí nemusím být sama.
Kristina Škrabalová
Life coach, www.kristinaskrabalova.cz
Lucka byla mou jasnou volbou pro vytvoření mého druhého webu. Měla jsem představu, kterou mi pomohla zhmotnit a společně jsme procházely jednotlivými kroky. Já sledovala a komentovala 😃, ona vše krásně zakomponovala. Ladím se svým webem, jak barevně, tak i obsahově a Lucka podtrhla mou esenci. S Luckou ani nemáte pocit, že „pracujete“ – je to jako být na kafe se skvělou kamarádkou, která jen tak mimochodem během chvilky vytvoří od základu váš web. Její práce je však komplexní a má přesah. Kromě tvorby webů dodá podporu skrz svou úžasnou ženskou energii a díky konzultacím poradí i s ceno tvorbou produktů a služeb. Dodala mi odvahu ocenit samu sebe tak, abych byla spokojená a odcházela s pocitem, že nejen já, ale i mé poslání za to stojí! Kdo tedy chce zároveň posílit své sebe-vědomí či sebe-lásku, tak berte Lucku všemi deseti 😊. Stanete se královnou vlastního podnikání…
Petra F. Rohovská
Mentorka, www.petrarohovska.cz
Měla jsem možnost s Luckou spolupracovat na několika různých projektech. Nejen její vysoké pracovní nasazení, výborné organizační schopnosti, skvělý smysl pro detail, ale taky týmovost, nadšení pro věc a spolehlivost, dělaly z naší spolupráce vždy něco, na co jsem se těšila 😊. Lucka vás dokáže svou energií pohltit, dokáže vás „nakopnout“, motivovat a to vždy s úsměvem na rtech. Práce pod tlakem a ve stresu pro ní není žádnou překážkou. Ba naopak s takovými situacemi se dokáže perfektně poprat s lehkostí jí tak přirozenou. Určitě bych ani minutu neváhala a Lucku doporučila na pozici pro Vaši firmu. O tom, že to bude skvělá volba, jsem přesvědčena.
Sylvie Stefanská
Asistentka ředitele
Spolupráce s Lucinkou je naprosto úžasná, protože do toho vkládá své srdce a svoji krásnou energii. Pomohla mi utřídit myšlenky, dala systém mé práci a mám v ní velkou podporu. Konzultace s ní jsou vždy velmi přínosné, příjemné a hned vím, co mám dělat a na čem je ještě potřeba zapracovat. Pokud s Luckou začnete spolupracovat, tak Vám garantuji, že už nebudete chtít jinak😊💗 Ze srdce Ti děkuji za tvoji péči a podporu💗
Petra Štenková
koučka a průvodkyně žen na jejich cestě k sobě
Když mi byla Lucka doporučena, nacházela jsem se ve fázi, kdy jsem si vytvořila takovou kostru webu ve WordPressu a dál už jsem se v tom totálně ztrácela. Lucka mi s lehkostí pomohla jak s designem, tak se všemi technickými věcmi. Poradila, vysvětlila, tak abych údržbu zvládla sama. Také mi pomohla projít cestou tvorby online produktu, členských sekcí, mailerlite... Celou dobu mi byla po boku jako roztleskávačka a dula, která pečovala o mě i o nově rodící se projekty. Jsem jí neskutečně vděčná za její upřímnou podporu, optimismus a technicky support. Spolupráce s ní je radost! A já jsem za tebe, Luci, i za celou tuto zkušenost moc vděčná 🙏
Kristýna Bradová
Moderní čarodějka a průvodkyně světem energie
Když jsem se rozhodla podruhé zorganizovat kongres o ženské cykličnosti, věděla jsem, že tentokrát část technikálií chci delegovat. Zvlášť ty, které se týkají prodeje, ostatní technické věci už naklikat umím. Protože vím, jak Lucinka opečovává ženy a umí vytvořit kampaň od A do Z (přihlašovací stránky, kampaň, nastavit věci okolo prodeje apod.), rozhodla jsem se ji oslovit. Vše klaplo a jsem moc vděčná, že jsem si ušetřila mnoho času tím, že ho budu věnovat něčemu, na co nemám úplně buňky. Lucka sama v průběhu navrhovala, co by šlo ještě udělat, posílala přehledné e-maily s tím, co vytvořila a co tvoří, abych to mohla odsouhlasit. Komunikace s ní je pro mě příjemně strávený čas a oceňuji to, že si mohu spolupráci s ní namíchat na míru – to, co si chci udělat, si udělám a zbytek zvládne hravě Lucka. A když jsem v průběhu příprav zjistila, že jsem podcenila své síly, kupu dalších věcí, které jsem původně chtěla zvládnout já, naklikala ona. Prostě a jednoduše, vše jde domluvit a já se těším na svůj další projekt, protože Lucinka určitě bude jeho součástí
Veronika Vykusová
autorka cyklického kongresu www.vsesouvisisevsim.cz
S Lucií jsem se setkala jak v profesním, tak soukromém životě a v obou rovinách je pro mě ženou, která je profesionál a zároveň je lidská. Lucie je pro mě rovnováha technického i emocionálního pohledu na svět, oba tyto světy dokáže krásně propojit a je radost s ní pracovat a být. Je to člověk, ve kterého máte důvěru.
Monika Janošová
Koučka, bylinková terapeutka a průvodkyně žen