Potřebujete upravit text po formální nebo stylistické stránce?
Máte video nebo zvukovou nahrávku, jehož obsah chcete použít do článku nebo na sítě? Chcete recyklovat svůj obsah? Toužíte po obsahové bance?

Upravím texty, které se Vám zdají příliš dlouhé nebo Vám znějí kostrbatě. Poskytnu Vám nadhled a uhladím je do takové podoby, do jaké budete potřebovat. Potřebujete nový článek na web a texty máte různě v poznámkách? Nebo máte naopak jeden příliš dlouhý text a potřebovala byste z něj vytvořit několik textů na Vaší facebookovou stránku nebo do skupiny? Chcete mít jistotu, že jsou texty gramaticky správně?  Moc ráda je pro Vás upravím. Práce s textem je mou velkou vášní a velmi ráda je pro Vás přizpůsobím tak, abyste jeden text mohly využít i víckrát na různých místech.

Točíte raději videa, živá vysílání nebo podcasty, poznámky si nahráváte do telefonu a chtěla byste obsah přetavit do psané formy a použít jej třeba na blog? Vaše video či podcast převedu do psané formy.

Cena stříhání videí a reels je 800Kč na hodinu.
Při dlouhodobé spolupráci je úvodní 20minutová konzultace zdarma.

Potřebujete pomoci do druhého dne nebo o víkendu? Cena této služby je 1200Kč na hodinu.

Pro domluvu setkání mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru.

Těším se na vás.

Obsahová banka

Máte spoustu obsahu, ale hledáte témata, která byste mohla využít pro prezentaci na sociálních sítích? Máte sítě, ale chtěla byste založit blog, produkovat vlastní obsah, ale nevíte jak tvorbu článků uchopit?

Tuto službu jsem vytvořila na míru ženám, které chtějí zrecyklovat už existující obsah do jiné podoby. Touží po tom mít vytvořenou obsahovou banku témat, do které budou moci sáhnout, kdykoliv budou potřebovat.

Jak to funguje?

Po objednání služby mi pošlete odkazy na svůj web – sociální sítě. Já si všechny materiály projdu. Pak se sejdeme online na hodinovém setkání a materiály proskenujeme spolu. Budu vám navrhovat témata, která můžete znovu použít a vy si je svými slovy zapíšete. 

Proč takto?

Takto se k vám totiž dostanou přesně ta témata, která s vámi nejvíce souzní k účelu, který právě potřebujete. Využijeme takto prvek koučování, který Vám pomůže nejen v uvědomění si toho, co chcete, ale zvýší efektivitu setkání. Po sezení budete odcházet se svou vlastní obsahovou bankou.

Cena této služby je 2400Kč.

Cena jednorázové konzultace je 2000Kč na hodinu.

V konzultaci spolu probereme vše, co Vás ohledně tématu zajímá. Texty jsou moje vášeň, stejně tak, jako recyklace obsahu. Během konzultace Vám pomohu s recyklací, s tématy pro Vaše příspěvky i s nápady na nové texty, videa nebo jakýkoliv jiný obsah.

Pokud máte zájem o více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle vašich potřeb.

Lucka mi velmi pomohla ujasnit si, jak a o čem točit videa pro své klienty. Navedla mě na to, jak mohu svůj již vytvořený obsah pro klienty recyklovat a ulehčit si tak práci. Když potřebujete pracovat se svými klienty a ještě tvořit obsah, abyste byla vidět, je to skvělá pomoc. Lucka je velmi milá a empatická, umí se na vás nacítit a má s tvorbou obsahu velké zkušenosti. Moc spolupráci s Luckou na vašem obsahu pro podnikání doporučuji.
Vlasta Lisková
byznys mentorka a koučka, konstelářka
Lucie Schwarz aneb jak jsem našla skutečný poklad! Měla jsem tu čest již s několika osobními asistentkami - a vždycky to bylo - zadám úkol - je vyplněn v dostupném termínu - jako fajn - ale všechno jsem musela desetkrát vysvětlit, a nakonec - výsledky bez šťávy a vlastní invence, důchodcovskej web, nuda, šeď. Lucie je první asistentka, která 1) Ví, co myslím! 2) Ví, kdo jsem, rozumí mému brandu! 3) a jako bonus miluje to, co dělám. (což je mega bonus!) Myslí napřed a za roh, pracovali jsme spolu na Kongresu Svobodného Hlasu, 30 řečníků online v jednom, žádná brnkačka. Lucie rozumí dobře tomu, jak funguje online svět, co je to pořádání online kongresu, jak na lichotivou prodejku (skvěle komunikovala s webařkou, tandem snů, všechno hned, opravy hned, no ty kráso!), prostě VÍ, CO CHCI a dělá to rychle a dobře! A další bonus - jako encouragement koučka mě taky chlácholila v temných propadech toho obřího sousta, co jsem si ukousla, dodávala mi ODVAHU A CHUŤ jít dál. Je zkušená, pečlivé, systematická, v Canvě navázala s lehkostí na mou grafiku, v podstatě VYŘEŠILA VŠE, CO JSEM POTŘEBOVALA. S úsměvem na tváři. Se skutečným osobním zápalem a pochopením. Díky, Luci, jsi moje osobní asistentka snů, mám pocit, že s tebou lze zdolávat lecjaký kopec a těším mě pokračování naší cesty.
Kateřina Eva Lanči
Umělkyně – performerka, zpěvačka, tanečnice, lektorka, www.katerinaevalanci.com
Lucie joined our team on the Energetic Breakthrough Method® as a Social Media Assistant during a very busy programme launch period. She brought energy, enthusiasm and lots of ideas with her and fitted in very well to the already established team, taking direction and communicating well within it. We wish her all the very best moving forwards.
Lorna Maskel
Business Manager, Energetic Breakthrough Method® https://ebm.global/
Lucka je poklad. Velmi rychle reaguje a nikdy Vás nenechá ve štychu. I když jsem po ní někdy chtěla něco, s čím si hned nevěděla rady, nikdy to nenechala jen tak, hned zjistila, co bylo třeba, a pomohla mi danou věc vyřešit. Měla jsem dlouho problém s delegováním, sama jsem typický perfekcionista a vždycky jsem narážela na to, že práce, kterou jsem zadala, nebyla udělaná tak, jak bych si to představovala. S jakýmkoliv delegováním jsem se proto vždycky trápila. Až do chvíle, než jsem narazila na Lucku. Je to pro mě ten nejlepší možný parťák v online podnikání a díky ní a její podpoře vím, že fakt už na spoustu věcí nemusím být sama.
Kristina Škrabalová
Life coach, www.kristinaskrabalova.cz