Přemýšlíte nad tím, jakou techniku použít pro natáčení videí? Jak vybrat vhodné místo pro natáčení? Cítíte se nekomfortně, když se máte postavit před kameru? Potřebujete fotografie na sítě a web, ale nechcete oslovit fotografa?

Pomohu vám natočit krásná videa i s mobilním telefonem a jednoduchým vybavením. Nemusíte mít drahé technologie, abyste mohla mít krásná a kvalitní videa na vašich stránkách, ve vašich on-line kurzech nebo na sociálních sítích.

Když jsem s natáčením videí začínala, měla jsem strach se postavit před kameru, nevěděla jsem, jak ji správně nastavit, jaké mít pozadí, kde točit a jak se zbavit trémy. A když už jsem video natočila, nevěděla jsem jak stříhat a jak videa upravovat, tak aby byla krásná jak na webu, tak na Facebooku nebo Instagramu. Natočila jsem už stovky videí a všechny tyto poznatky Vám velmi ráda předám.

Produktové fotografie jsem si na tento web fotila sama, stejně tak na můj projektový web a sociální sítě. Pokud byste rády měly fotografie pořízené vámi a jen se základním vybavením, jsem tady pro vás, abych vám při konzultaci ukázala, jak na to.

Cena stříhání videí a reels je 800Kč na hodinu.
Při dlouhodobé spolupráci je úvodní 20minutová konzultace zdarma.

Potřebujete pomoci do druhého dne nebo o víkendu? Cena této služby je 1200Kč na hodinu.

Pro domluvu setkání mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru.

Těším se na vás.

Cena jednorázové konzultace je 2000Kč na hodinu.

Na konzultaci vám prozradím tipy, které můžete hned využít pro své fotky a natáčení. Podpořím vás v tvorbě tohoto typu obsahu a pomohu vám si připravit prostředí i sebe samu pro natáčení tak, abyste se cítila přirozeně, sama sebou a aby videa i fotky vypadaly krásně. Naučím vás stříhat a upravovat videa a fotky v jednoduchém programu nebo mobilním telefonu.

Potřebujete pomoci do druhého dne nebo o víkendu? Cena konzultace je pak 3000Kč na hodinu.

Pokud máte zájem o více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle vašich potřeb.