Videa a fotky

Přemýšlíte nad tím, jakou techniku použít pro natáčení videí? Jak vybrat vhodné místo pro natáčení? Cítíte se nekomfortně, když se máte postavit před kameru? Potřebujete fotografie na sítě a web, ale nechcete oslovit fotografa?

Pomohu Vám natočit krásná videa i s mobilním telefonem a jednoduchým vybavením. Nemusíte mít drahé technologie, abyste mohla mít krásná a kvalitní videa na Vašich stránkách, ve Vašich on-line kurzech nebo na sociálních sítích.

Když jsem s natáčením videí začínala, měla jsem strach se postavit před kameru, nevěděla jsem, jak ji správně nastavit, jaké mít pozadí, kde točit a jak se zbavit trémy. A když už jsem video natočila, nevěděla jsem jak stříhat a jak videa upravovat, tak aby byla krásná jak na webu, tak na Facebooku nebo Instagramu. Natočila jsem už stovky videí a všechny tyto poznatky Vám velmi ráda předám.

Produktové fotografie jsem si na tento web fotila sama, stejně tak na můj projektový web a sociální sítě. Pokud byste ráda měla fotografie pořízené Vámi a jen se základním vybavením, jsem tady pro Vás, abych Vám při konzultaci ukázala, jak na to. 

Cena stříhání videí

Cena této služby je 800Kč na hodinu.
Při dlouhodobé spolupráci je úvodní 20minutová konzultace zdarma.

Potřebujete pomoci do druhého dne nebo o víkendu? Cena této služby je 1200Kč na hodinu.

Cena konzultace

Cena jednorázové konzultace je 1500Kč na hodinu.

Na konzultaci Vám prozradím tipy, které můžete hned využít pro své fotky a natáčení. Podpořím Vás v tvorbě tohoto typu obsahu a pomohu Vám si připravit prostředí i sebe samu pro natáčení tak, abyste se cítila přirozeně, sama sebou a aby videa i fotky vypadaly krásně. Naučím vás stříhat a upravovat videa a fotky v jednoduchém programu nebo mobilním telefonu.

Potřebujete pomoci do druhého dne nebo o víkendu? Cena konzultace je pak 2000Kč na hodinu.

Pokud máte zájem o více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle Vašich potřeb.

Pro domluvu setkání zdarma mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru.

Těším se na Vás.