Lucie Schwarz

Virtuální podpora
pro Vaše vzkvétající
podnikání

Proč jsem se rozhodla stát se virtuální asistentkou?

Protože je mou vášní pomáhat podnikatelkám v jejich práci.
Mám velikou radost, když vidím, že žena, která neměla čas na tvorbu, najednou vytváří, píše, maluje, prostě dělá to, při čem zapomíná na čas. 
Spolu s mým týmem za ni uděláme činnosti, které ji nebavily… a ona se může věnovat tomu, co ji odlišuje od ostatních a … její podnikání přitom vzkvétá.

A já velmi ráda pomáhám ženám kvést a rozvíjet to, co je baví. 

Poskytuji ženám péči, podporu, nadhled, osobní zkušenost. Záleží mi na tom, aby při své práci cítily lehkost, úlevu od napětí, které někdy podnikání provází a radost z naší spolupráce. 

S čím Vám ráda pomůžu:

Texty

Přepis, formátování, články

Administrativa, organizace

Lucie_Schwarz_virtualni_asistentka_1
Dokumentace, plánování, organizace

Polský a anglický jazyk

Komunikace v podnikání, překlady, soukromá výuka

HR

lucie_schwarz_mentoring_koucink_konzultace
Dokumentace, pomoc při výběrových řízeních

Weby a design

VA_lucie_schwarz
Design, napojení a správa webů

Videa a fotky

virtuální_asistentka_lucie_schwarz
Pomoc při fotografování, natáčení a zpracování videí a fotek

Sociální sítě

VA_lucie_schwarz_3
Správa skupin a stránek na Facebooku a Instagramu

Konzultace

lucie_schwarz_konzultace_mentoring_online_podnikani
Osobní podpora v on-line podnikání

Tvorba on-line produktů

VA_lucie_schwarz_4
Technická i osobní podpora při tvorbě on-line kurzů a e-booků

Kdo jsem?

Lucie_schwarz_online_podnikani

Jsem empowerment koučka, mentorka sebelásky, virtuální asistentka, autorka dvou srdcových ženských on-line projektů, ale také manželka, maminka a nadšená cestovatelka. Hlavními tématy, které se prolínají mými rolemi i projekty jsou sebeláska a delegování.

On-line podnikání se učím od úspěšných  žen jako Ingrid Dach, Lucie Harnošová, Polina Ševčíková, Stanistava Stiborová, Lenka Lutonska, Sigrun. Pracovala jsem pro Lenku Lutonskou, Sarah Negus a další úžasné ženy. A při své práci uplatňuji i cenné zkušenosti, které jsem nabyla v korporátech.

Podporuji ženy na cestě za jejich sny. Moc mě těší, když se žena rozzáří, protože se ji daří a protože se může soustředit na to, v čem se cítí sama sebou a ve flow. Poskytuji ženám nejen svůj nadhled, zkušenosti a rady, ale podpořím je svým ženským přístupem, spolu s mým týmem také po technické stránce on-line podnikání a tím, že dělám svou práci – tedy to, v čem se ony necítí šťastné.

Zároveň mě velmi baví všechny činnosti, které najdete na těchto stránkách a mnohé další. Pokud jste tedy nenašla to, co zrovna teď hledáte, určitě mi napište a najdeme spolu řešení.

Co o mě říkají ženy, které už se mnou spolupracovaly?

Spolupráce s Lucinkou je naprosto úžasná, protože do toho vkládá své srdce a svoji krásnou energii. Pomohla mi utřídit myšlenky, dala systém mé práci a mám v ní velkou podporu. Konzultace s ní jsou vždy velmi přínosné, příjemné a hned vím, co mám dělat a na čem je ještě potřeba zapracovat. Pokud s Luckou začnete spolupracovat, tak Vám garantuji, že už nebudete chtít jinak😊💗 Ze srdce Ti děkuji za tvoji péči a podporu💗
Petra Štenková
koučka a průvodkyně žen na jejich cestě k sobě
Když mi byla Lucka doporučena, nacházela jsem se ve fázi, kdy jsem si vytvořila takovou kostru webu ve WordPressu a dál už jsem se v tom totálně ztrácela. Lucka mi s lehkostí pomohla jak s designem, tak se všemi technickými věcmi. Poradila, vysvětlila, tak abych údržbu zvládla sama. Také mi pomohla projít cestou tvorby online produktu, členských sekcí, mailerlite... Celou dobu mi byla po boku jako roztleskávačka a dula, která pečovala o mě i o nově rodící se projekty. Jsem jí neskutečně vděčná za její upřímnou podporu, optimismus a technicky support. Spolupráce s ní je radost! A já jsem za tebe, Luci, i za celou tuto zkušenost moc vděčná 🙏
Kristýna Bradová
Moderní čarodějka a průvodkyně světem energie
Lucie joined our team on the Energetic Breakthrough Method® as a Social Media Assistant during a very busy programme launch period. She brought energy, enthusiasm and lots of ideas with her and fitted in very well to the already established team, taking direction and communicating well within it. We wish her all the very best moving forwards.
Lorna Maskel
Business Manager, Energetic Breakthrough Method® https://ebm.global/
Když jsem se rozhodla podruhé zorganizovat kongres o ženské cykličnosti, věděla jsem, že tentokrát část technikálií chci delegovat. Zvlášť ty, které se týkají prodeje, ostatní technické věci už naklikat umím. Protože vím, jak Lucinka opečovává ženy a umí vytvořit kampaň od A do Z (přihlašovací stránky, kampaň, nastavit věci okolo prodeje apod.), rozhodla jsem se ji oslovit. Vše klaplo a jsem moc vděčná, že jsem si ušetřila mnoho času tím, že ho budu věnovat něčemu, na co nemám úplně buňky. Lucka sama v průběhu navrhovala, co by šlo ještě udělat, posílala přehledné e-maily s tím, co vytvořila a co tvoří, abych to mohla odsouhlasit. Komunikace s ní je pro mě příjemně strávený čas a oceňuji to, že si mohu spolupráci s ní namíchat na míru – to, co si chci udělat, si udělám a zbytek zvládne hravě Lucka. A když jsem v průběhu příprav zjistila, že jsem podcenila své síly, kupu dalších věcí, které jsem původně chtěla zvládnout já, naklikala ona. Prostě a jednoduše, vše jde domluvit a já se těším na svůj další projekt, protože Lucinka určitě bude jeho součástí
Veronika Vykusová
autorka cyklického kongresu www.vsesouvisisevsim.cz
Měla jsem možnost s Luckou spolupracovat na několika různých projektech. Nejen její vysoké pracovní nasazení, výborné organizační schopnosti, skvělý smysl pro detail, ale taky týmovost, nadšení pro věc a spolehlivost, dělaly z naší spolupráce vždy něco, na co jsem se těšila 😊. Lucka vás dokáže svou energií pohltit, dokáže vás „nakopnout“, motivovat a to vždy s úsměvem na rtech. Práce pod tlakem a ve stresu pro ní není žádnou překážkou. Ba naopak s takovými situacemi se dokáže perfektně poprat s lehkostí jí tak přirozenou. Určitě bych ani minutu neváhala a Lucku doporučila na pozici pro Vaši firmu. O tom, že to bude skvělá volba, jsem přesvědčena.
Sylvie Stefanská
Asistentka ředitele
S Lucií jsem se setkala jak v profesním, tak soukromém životě a v obou rovinách je pro mě ženou, která je profesionál a zároveň je lidská. Lucie je pro mě rovnováha technického i emocionálního pohledu na svět, oba tyto světy dokáže krásně propojit a je radost s ní pracovat a být. Je to člověk, ve kterého máte důvěru.
Monika Janošová
Koučka, bylinková terapeutka a průvodkyně žen