Vítám Tě na workshopu

Pohodlně se usaď. Udělej si dobrou kávu, čaj nebo cokoliv na co máš chuť a užij si čas pro sebe.

Workshop samotný trvá 42 minut. Záleží na Tobě, jestli budeš cvičení dělat v průběhu workshopu a nebo až po jeho skončení. Pokud v průběhu, doporučuji si workshop vždy zastavit a nechat si čas na cvičení a odpovědi na otázky. 

Cvičení, která ve workshopu děláme, jsou velmi účinná a mohou vyvolat touhu po změně. Každá změna ale může znamenat vykročení z komfortní zóny. Přistupuj proto sama k sobě s laskavostí. To, jak vnímáme samy sebe pak vidíme v druhých jako v zrcadlech a změna, která přichází v nás je i změnou pro druhé. Chci Tě proto povzbudit k tomu, aby jsi postupovala pomalinku, krůček po krůčku.

Těším se, co Ti workshop přinese.

Chceš získat z workshopu maximum?

Ve workshopu mluvím o PDF, které jsem pro Tebe připravila. Napsala jsem ho s touhou dopřát Ti prostor pro Tvá uvědomění, možnost jít více do hloubky, zapojit nejen mysl, ale i tělo a procítit si v těle, jak na Tebe působí činnosti, které ve svých běžných dnech děláš. Pomocí koučovacích otázek a díky pečlivě vybraným cvičením Tě v něm povedu k uvědomění, co děláš opravdu ráda a co se Ti už nelíbí.