Proč mám někdy tolik energie a jindy, když ji potřebuju, ji nemám?

Proč někdy tak intenzivně prožívám dění okolo a jindy je mi to jedno?

Proč se někdy sama sobě tak líbím a jindy bych se raději někam schovala?

Proč se mi někdy rozhoduje tak lehce a jindy to vůbec nejde?

A proč někdy inspirace proudí a nevím, kdy přestat tvořit a jindy sedím a nic mě nenapadá.

Pokládáte si někdy tyto otázky? Srdečně vás zvu na můj prožitkový workshop

O cykličnosti a tanci

... kde, poznáte samy sebe ve všech svých fázích a probudíte svou ženskou energii, smyslnost a spokojenost sama se sebou tím nejkrásnějším ženským pohybem

24.4. živě v Praze 10.

My ženy jsme cyklické. Stejně tak, jako příroda je cyklická a mění se ve čtyřech fázích roku, tak jako má měsíc čtyři fáze, i my se měníme v průběhu našeho měsíčního menstruačního cyklu.

Ve workshopu si prožijete, že:

Proč poznat svou cykličnost?

 • Když poznáme své 4 fáze, 4 ženy, které má v sobě každá z nás, můžeme se cítit příjemně samy se sebou, v našich vztazích, v práci, tvoření, pohybu i oblékání.
 • Dokážeme si užít čas PMS i menstruace a zmírnit jejich nepříjemné projevy.

Zjistíte:

 • Jak můžeme využít toho, že své fáze známe k tomu, aby nám bylo během celého cyklu příjemně.
 • Jak jednodušeji proplout náročným obdobím.
 • Jak si naplánovat očistu těla tak, aby se nám držela dobře.
 • Jak může pozorování ženské cykličnosti pomoci ve vztahu s muži i rodinou.
 • Jaký vliv mají ženské fáze na oblékání a pohyb, který ráda děláme.
 • Jak můžeme své cykličnosti využít v naší práci nebo při tvorbě projektů.

Proč tanec?

Protože tanec je ten nejpřirozenější a nejúžasnější způsob, jak rozproudit ženskou energii, smyslnost a spokojenost sama se sebou.

 • Tanec je výživa pro tělo i duši.
 • V tanci můžeme vyjádřit a vypustit své emoce.
 • Tancem se propojíme se svým tělem a dovolíme mu prožít sebelásku i cykličnost.

Jak bude workshop probíhat?

Propojíme cykličnost a tanec.

 • Poznáte dary své cykličnosti.
 • Uvidíte, že můžete laskavost sama k sobě probouzet i v malých jednoduchých věcech v běžném životě.
 • Opečujete se v tanci. V tanci se uvolníte a dovolíte tělu prožít si všechny fáze.
 • Dáte prostor vaší energii, aby mohla proudit a probudit vaše tělo.
 • Uvědoměním si sebe sama a svého těla si uvědomíte svou hodnotu a zvýšíte své sebevědomí.
 • Když probudíte své tělo, začnete si užívat všeho, čeho se vám díky němu dostává.
 • Budeme sdílet, povídat si, prožívat a tančit.
 • Délka workshopu je asi 2 hodiny.

Tělo, duše, mysl

Když si tělo prožije, jak je krásné a co všechno dokáže, pamatuje si to dlouho. Tělo, duše a mysl jsou propojené. A v tomto workshopu budeme prožívat tělem, duší i myslí. Dovolíme si prožít, že my jsme úžasné. A uvěříme tomu.

Kdo jsem a proč se mnou?

Jmenuji se Lucie Schwarz, jsem empowerment koučka, mentorka sebelásky, virtuální podpora pro on-line podnikatelky, autorka dvou srdcových ženských on-line projektů: Život bez vlasů a Sebeláska pro ženy, ale také manželka, maminka a nadšená cestovatelka. Sebeláska je pro můj život klíčová. Díky ní, žiju život tak jak chci, i když díky alopecii nemám vlasy.

Velmi ráda podporuji ženy na cestě za jejich sny. Moc mě těší, když se žena rozzáří, protože se ji daří a protože se může soustředit na to, v čem se cítí sama sebou a ve flow. Poskytuji ženám nejen svůj nadhled, zkušenosti, rady, ale také ženský osobní přístup.

Koučovací výcvik jsem absolvovala na Empowerment institutu. Díky tomuto přístupu ve své práci ještě více podporuji klientky v jejich individualitě. Během sezení propojujeme práci s tělem, myslí a duší.

Pomáhám ženám, aby cítily radost ze života, aby se cítily krásné, žensky, spokojené samy se sebou a ještě u toho měly fungující podnikání.

Miluju tanec, přírodu, sebepoznávání a ženské sdílení. Tančím celý život. Mojí láskou jsou břišní tance, latino a ladies dance. 

Lucie_Schwarz_koucink (3)

Rozhovor, který jsem poskytla Veru Vykusové, majitelce studia Oáza.
O Cykličnosti, o tom, jak mi cykličnost pomohla znovu milovat své ženství a o životě bez vlasů.

Workshop proběhne v pondělí 24.4.2023 od 17 hodin v nádherném studiu Oáza v Praze 10 Strašnicích.

Rezervujte si své místo. Abych se mohla věnovat každé jedné z vás, je počet míst omezen.

Co o workshopu říkají ženy, které se workshopu zúčastnily?

Workshop O sebelásce, cykličnosti a tanci splnil nejen to, co jsem si pod jeho názvem představovala, ale mnohem víc....Byla jsem z něj nadšená! Ženská energie byla všude kolem už jen když Lucka začala povídat. A při společném tancování jsme si to opravdu všechny moc užily...A za sebe můžu říct, že tolik pozitivní a ženské energie jsem do sebe už dlouho za tak krátkou dobu nenasála...Bylo to úžasné a čerpala jsem z ní ještě dlouhou dobu. Vlastně čerpám doteď. Z dcerama si doma občas zatancujeme a ráda u toho vzpomínám na to, co jsme se s Luckou "naučily" .Luci moc za vše děkuji 🙂❤
Marta Jandáková Tauchmanová
Luci,chci ti poděkovat za krásný večer ve společnosti skvělých žen. Večer byl v krásné energii a předala jsi nám skvělé informace. Propojení povídání s tancem bylo kouzelné a moc jsem si to užila. Přeji ti v tomto hodně úspěchů, protože věřím, že můžeš ženám pomoci, aby se víc naladily na svou ženskost a krásu🙏❤️
Petra Štenková
Na workshop jsem se velice těšila, zejména mě zajímalo povídání o cykličnosti a jejím vlivu na ženské tělo, jak po psychické, tak fyzické stránce. A musím říct, že workshop předčil má očekávání. Lucinka velmi poutavou formou popsala, jak se můžeme cítit v jednotlivých fázích našeho cyklu, co vše na nás působí, na co se v určité fázi cyklu zaměřit, co nám půjde lépe a co raději přesunout na jinou fázi. Oceňuji, že nám Lucinka prozradila zkušenosti a pocity, se kterými se setkává v jednotlivých fázích ona a tipy, jak pro nás nejprve negativně vnímaný pocit/fázi využít v náš prospěch, přeměnit v příjemný prožitek😊 Velmi jsem si užila společné tance, oceňuji výběr písní a sledovat Lucinku v akci při tanci je opravdu neopakovatelný zážitek a inspirace 😊 Úžasným bonusem pro mě byla také atmosféra, ve které se workshop nesl, která mi pomohla se uvolnit a byl to pro mě jak relaxační, tak zároveň energii dodávající zážitek. Doporučuji a ráda se zúčastním dalších workshopů.
Barbora Bajgarová
S Luckou se známe už řadu let a měla jsem tak příležitost být u zrodu jejích projektů zabývajících se sebeláskou, tancem i ženskou cykličností. To vše s cílem podpořit ženy, aby se v životě cítily dobře a naplněné – abychom se nebály postavit se za svá přání a potřeby. Vím, že Lucka sama v životě bojovala s řadou témat a plně s ní souhlasím v tom, že vše začíná sebeuvědoměním si sebe sama. Na Lucce obdivuji její pozitivní snad nikdy nekončící energii a nadhled. Byť skupinkové semináře a workshopy s Luckou byly hodně inspirující, individuální koučink je určitě jednou z cest, jak se v životě rychleji posunout do místa, kde nám bude lépe – a to právě i díky sebelásce, kterou Lucka pomáhá rozvíjet.
Andrea Vrbková
Luci, bylo to suprové! Moc děkuji, žes mě pozvala. Moc jsem si odpočala a naladila se na ženskou energii. Krásně povídáš, poslouchala bych Tě další hodiny a hodiny ❤
Pavla Vítková
Lucčin workshop „O sebelásce, cykličnosti a tanci“ jsem měla tu čest absolvovat a kdybych ho měla shrnout jedním slovem, tak by jím bylo životabudič! Lucka je sama o sobě velký živel a milovnice života, což dokonale dokáže přenést i v online prostoru na druhou stranu obrazovek sledujících. Za ty necelé tři hodinky vysílání jsem se dokázala naladit na téma a informace ohledně cykličnosti byly velmi srozumitelné i pro laika. Dozvěděla jsem se pár nových věcí z jiného pohledu a během povídání byla možnost interaktivně se doptávat a sdílet s ostatními ženami. Úžasným bonusem bylo společné tancování, kdy jsme se všechny připojily a virtuálně vytvořily nádhernou ženskou energii. Tanec dojímá a uvolňuje a já jsem moc ráda, že Lucčino sebeláskové pojetí má tento taneční přesah. Moc její workshop doporučuji a kdo se přihlásí, tak si užijte tento prostor, který je jen a jen pro vás a o vás. Lucka vás s péčí a láskou provede.
Petra F.Rohovská
"Musím říct, že workshop na téma ženské cykličnosti mě příjemně překvapil. Zpočátku jsem tomuto tématu nepřikládala velkou důležitost, ale Lucka mě přesvědčila o opaku. Prostřednictvím cykličnosti objasňuje, jak ženské tělo funguje a jak s tím primo souvisí naše pocity a jednání v dané fázi cyklu. Díky tomu jsem se víc začala zaměřovat na svůj potenciál a pochopila, jak každou fázi využít ve prospěch sebe i svého okolí 😊 V kombinaci s výkladem sebelásky je workshop skvělým vodítkem i pro lepší fungování v partnerských vztazích."
Andrea

Máte k workshopu otázky?
Nevyhovuje vám termín workshopu nebo byste ho chtěly zažít online?

Napište mi na lucie@lucieonline.cz nebo na messenger. Jsem tu pro vás.