HR

Potřebujete připravit dokumenty pro nové nebo stálé zaměstnance? Ráda byste znala názor dalšího člověka při pohovorech na nové pozice nebo při vyhodnocování efektivity zaměstnanců? Organizujete Assesment nebo Development centra a potřebujete pomoc při organizaci nebo náhled dalšího člověka třeba i v angličtině nebo polštině.

Připravím dokumenty jak pro nově příchozí zaměstance, tak pro ty, které čeká změna týkající se pracovní pozice na základě vzorů, které používáte ve Vaší firmě. Ráda se aktivně zúčastním náborových nebo vyhodnocovacích pohovorů a poskytnu Vám svůj názor. Pomohu Vám při organizaci pohovorů, assesment a development center a to jak z organizačního hlediska, tak třeba z toho jazykového. Mluvím plynule anglicky a polsky a ráda v těchto jazycích zajistím pohovory. Znalost zákoníku práce je pro mě samozřejmostí.

Cena služby

Cena této služby je 800Kč na hodinu,  v cizích jazycích 900kč na hodinu.

Pokud máte zájem o navázání spolupráce, je první 20minutová konzultace zdarma. Seznámíme se a probereme, jak by mohla naše spolupráce probíhat. Je pro mě důležité, abychom si „sedly“, spolupráce pak krásně plyne nám oběma.

Cena konzultace

Pokud máte zájem o Více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle Vašich potřeb.

Pro domluvu 20minutového setkání mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru nebo si rovnou vyberte termín stiskem tlačítka.