Potřebujete ve vaší firmě pomoci s komunikací se zahraničím? Chybí vám člověk na vyřizování administrativy v cizích jazycích? Toužíte se některý z těchto dvou jazyků naučit nebo se v něm zdokonalit? Nebo jen potřebujete občas něco přeložit?

Já jazyky miluji, jsou pro mě prostředkem k poznávání lidí, nových kultur a cítím jak otevírají brány do světa. Polsky mluvím tak jako česky, částečně jsem totiž v Polsku vyrostla a psaná forma polštiny pro mě také není problém. Anglicky jsem se naučila při jednom z mých studijních pobytů a celý můj pracovní život ji udržuji na dobré komunikativní úrovni, co se týká mluvení i psaní. Mám zkušenost s překlady nejen běžnými, ale i technickými, ve své práci jsem vydávala úřední rozhodnutí jak v polském, tak v anglickém jazyce.

Zajistím písemnou i ústní komunikaci v cizím jazyce ve Vaší firmě, poskytnu překlady a pokud budete chtít i soukromé hodiny angličtiny a polštiny.

Cena této služby je 900Kč na hodinu.

Potřebujete službu hned nebo o víkendu? 
Cena této služby je 1200Kč na hodinu

Cena konzultace je 2000Kč na hodinu.

V této konzultaci spolu můžeme probrat cokoliv, co se týká daného tématu. Řešíte strach z mluvení nebo i písemného projevu v cizím jazyce? Potřebujete podporu při komunikaci? Moc ráda vám poskytnu osobní podporu. Uvidíte, že i v cizím jazyce se můžete vyjadřovat přirozeně a beze strachu. Ukážu vám techniky, které vám pomohou se zbavit trémy a podpořím vás tím, že se na naši komunikaci podíváme očima rodilého mluvčího, se kterým komunikujeme.

Pokud máte zájem o více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle vašich potřeb.

Pro domluvu setkání mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru.

Těším se na setkání.