Nebaví vás správa skupin a stránek na sociálních sítích? Zdržuje vás zveřejňování a úprava příspěvků? Nerady nastavujete grafiku pro sociální sítě? Hledáte témata pro svůj obsah na sítích?

Ráda vám pomohu  se správou vašich sociálních sítí. Zveřejním příspěvky ihned nebo jejich zveřejnění naplánuji. Připravím text i potřebnou grafiku tak, aby vypadala hezky a lákavě. Zamilovala jsem si program Canva, ve kterém jednoduše vytvořím grafiku tak, aby ladila k vašemu brandu a s vaším webem. Pomohu vám s přípravou videí i fotek pro vaše sociální sítě. Postarám se o správné nastavení jak skupiny, tak stránky a také o schvalování nových členů tak, aby se vám do skupiny nedostaly profily, které se do ní dostat nemají. Podpořím vás ve skupině během kurzů zdarma i placených produktů vedených ve skupině.

Cena stříhání videí a reels je 800Kč na hodinu.
Při dlouhodobé spolupráci je úvodní 20minutová konzultace zdarma.

Potřebujete pomoci do druhého dne nebo o víkendu? Cena této služby je 1200Kč na hodinu.

Pro domluvu setkání mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru.

Těším se na vás.

Obsahová banka

Máte spoustu obsahu, ale hledáte témata, která byste mohla využít pro prezentaci na sociálních sítích? Chtěly byste recyklovat a produkovat vlastní obsah, ale nevíte jak tvorbu uchopit?

Tuto službu jsem vytvořila na míru ženám, které chtějí zrecyklovat už existující obsah do jiné podoby. Touží po tom mít vytvořenou obsahovou banku témat, do které budou moci sáhnout, kdykoliv budou potřebovat.

Jak to funguje?

Po objednání služby mi pošlete odkazy na svůj web – sociální sítě. Já si všechny materiály projdu. Pak se sejdeme online na hodinovém setkání a materiály proskenujeme spolu. Budu vám navrhovat témata, která můžete znovu použít a vy si je svými slovy zapíšete. 

Proč takto?

Takto se k vám totiž dostanou přesně ta témata, která s vámi nejvíce souzní k účelu, který právě potřebujete. Využijeme takto prvek koučování, který Vám pomůže nejen v uvědomění si toho, co chcete, ale zvýší efektivitu setkání. Po sezení budete odcházet se svou vlastní obsahovou bankou.

Cena této služby je 3000Kč.

Cena jednorázové konzultace je 2000Kč na hodinu.

V této konzultaci spolu můžeme probrat cokoliv, co se týká daného tématu. Zajímá Vás, jak recyklovat příspěvky, jak je plánovat a jak odlišit prezentaci na různých sítích? Jak nastavit skupinu pro běžný provoz i minikurz? Jsem tu pro Vás.

Pokud máte zájem o Více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle Vašich potřeb.