Sociální sítě a tvorba obsahu

Nebaví Vás správa skupin a stránek na Facebooku? Zdržuje Vás zveřejňování a úprava příspěvků? Nerada nastavujete grafiku pro sociální sítě? Hledáte témata pro svůj obsah na sítích?

Ráda Vám pomohu Vaše sociální sítě spravovat. Zveřejním příspěvky ihned nebo jejich zveřejnění naplánuji. Před zveřejněním upravím text i potřebnou grafiku tak, aby vypadala hezky a lákavě. Zamilovala jsem si program Canva, ve kterém jednoduše vytvořím grafiku tak, aby ladila k Vašemu brandu a s Vaším webem. Pomohu Vám s přípravou videí i fotek pro Vaše sociální sítě. Postarám se o správné nastavení jak skupiny, tak stránky a také o schvalování nových členů tak, aby se Vám do skupiny nedostaly profily, které se do ní dostat nemají. Podpořím Vás ve skupině během kurzů zdarma i placených produktů vedených ve skupině.

Cena služby

Cena této služby je 800Kč na hodinu.
Pokud se rozhodnete pro spolupráci je první 20minutová konzultace zdarma.

Konzultace

V této konzultaci spolu můžeme probrat cokoliv, co se týká daného tématu. Zajímá Vás, jak recyklovat příspěvky, jak je plánovat a jak odlišit prezentaci na různých sítích? Jak nastavit skupinu pro běžný provoz i minikurz? Jsem tu pro Vás.

Pokud máte zájem o Více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle Vašich potřeb.

Cena jednorázové konzultace je 1500Kč na hodinu

Obsahová banka

Máte spoustu obsahu, ale hledáte témata, která byste mohla využít pro prezentaci na sociálních sítích? Máte sítě, ale chtěla byste založit blog, produkovat vlastní obsah, ale nevíte jak tvorbu článků uchopit?

Tuto službu jsem vytvořila na míru ženám, které chtějí zrecyklovat už existující obsah do jiné podoby. Touží po tom mít vytvořenou obsahovou banku témat, do které budou moci sáhnout, kdykoliv budou potřebovat.

Jak tato služba funguje

Po objednání služby mi pošlete odkazy na svůj web – sociální sítě. Já si všechny materiály projdu. Pak se sejdeme online na hodinovém setkání a materiály proskenujeme spolu. Budu vám navrhovat témata, která můžete znovu použít a vy si je svými slovy zapíšete. 

Proč takto?

Takto se k vám totiž dostanou přesně ta témata, která s vámi nejvíce souzní k účelu, který právě potřebujete. Využijeme takto prvek koučování, který Vám pomůže nejen v uvědomění si toho, co chcete, ale zvýší efektivitu setkání. Po sezení budete odcházet se svou vlastní obsahovou bankou.

Cena této služby je 2200Kč.

Pro domluvu setkání mě kontaktujte na lucie@lucieonline.cz nebo na messengeru.

Těším se na vás!

Co o mě říkají ženy, které už se mnou spolupracovaly?

Lucka mi velmi pomohla ujasnit si, jak a o čem točit videa pro své klienty. Navedla mě na to, jak mohu svůj již vytvořený obsah pro klienty recyklovat a ulehčit si tak práci. Když potřebujete pracovat se svými klienty a ještě tvořit obsah, abyste byla vidět, je to skvělá pomoc. Lucka je velmi milá a empatická, umí se na vás nacítit a má s tvorbou obsahu velké zkušenosti. Moc spolupráci s Luckou na vašem obsahu pro podnikání doporučuji.
Vlasta Lisková
byznys mentorka a koučka, konstelářka
Lucie Schwarz aneb jak jsem našla skutečný poklad! Měla jsem tu čest již s několika osobními asistentkami - a vždycky to bylo - zadám úkol - je vyplněn v dostupném termínu - jako fajn - ale všechno jsem musela desetkrát vysvětlit, a nakonec - výsledky bez šťávy a vlastní invence, důchodcovskej web, nuda, šeď. Lucie je první asistentka, která 1) Ví, co myslím! 2) Ví, kdo jsem, rozumí mému brandu! 3) a jako bonus miluje to, co dělám. (což je mega bonus!) Myslí napřed a za roh, pracovali jsme spolu na Kongresu Svobodného Hlasu, 30 řečníků online v jednom, žádná brnkačka. Lucie rozumí dobře tomu, jak funguje online svět, co je to pořádání online kongresu, jak na lichotivou prodejku (skvěle komunikovala s webařkou, tandem snů, všechno hned, opravy hned, no ty kráso!), prostě VÍ, CO CHCI a dělá to rychle a dobře! A další bonus - jako encouragement koučka mě taky chlácholila v temných propadech toho obřího sousta, co jsem si ukousla, dodávala mi ODVAHU A CHUŤ jít dál. Je zkušená, pečlivé, systematická, v Canvě navázala s lehkostí na mou grafiku, v podstatě VYŘEŠILA VŠE, CO JSEM POTŘEBOVALA. S úsměvem na tváři. Se skutečným osobním zápalem a pochopením. Díky, Luci, jsi moje osobní asistentka snů, mám pocit, že s tebou lze zdolávat lecjaký kopec a těším mě pokračování naší cesty.
Kateřina Eva Lanči
Umělkyně – performerka, zpěvačka, tanečnice, lektorka, www.katerinaevalanci.com
Lucie joined our team on the Energetic Breakthrough Method® as a Social Media Assistant during a very busy programme launch period. She brought energy, enthusiasm and lots of ideas with her and fitted in very well to the already established team, taking direction and communicating well within it. We wish her all the very best moving forwards.
Lorna Maskel
Business Manager, Energetic Breakthrough Method® https://ebm.global/