Sociální sítě

Nebaví Vás správa skupin a stránek na Facebooku? Zdržuje Vás zveřejňování a úprava příspěvků? Nerada nastavujete grafiku pro sociální sítě? 

Ráda Vám pomohu Vaše sociální sítě spravovat. Zveřejním příspěvky ihned nebo jejich zveřejnění naplánuji. Před zveřejněním upravím text i potřebnou grafiku tak, aby vypadala hezky a lákavě. Zamilovala jsem si program Canva, ve kterém jednoduše vytvořím grafiku tak, aby ladila k Vašemu brandu a s Vaším webem. Pomohu Vám s přípravou videí i fotek pro Vaše sociální sítě. Postarám se o správné nastavení jak skupiny, tak stránky a také o schvalování nových členů tak, aby se Vám do skupiny nedostaly profily, které se do ní dostat nemají. Podpořím Vás ve skupině během kurzů zdarma i placených produktů vedených ve skupině.

Cena služby

Cena této služby je 750Kč na hodinu.
Pokud se rozhodnete pro spolupráci je první 20minutová konzultace zdarma.

Cena konzultace

Cena jednorázové konzultace je 1500Kč na hodinu

V této konzultaci spolu můžeme probrat cokoliv, co se týká daného tématu. Zajímá Vás, jak recyklovat příspěvky, jak je plánovat a jak odlišit prezentaci na různých sítích? Jak nastavit skupinu pro běžný provoz i minikurz? Jsem tu pro Vás.

Pokud máte zájem o Více služeb z mé nabídky, můžeme se domluvit na balíčku, kde služby zkombinujeme podle Vašich potřeb.

Kontaktujte mě na lucie@lucieonline.cz

Lucie joined our team on the Energetic Breakthrough Method® as a Social Media Assistant during a very busy programme launch period. She brought energy, enthusiasm and lots of ideas with her and fitted in very well to the already established team, taking direction and communicating well within it. We wish her all the very best moving forwards.
Lorna Maskel
Business Manager, Energetic Breakthrough Method® https://ebm.global/
Spolupráce s Lucinkou je naprosto úžasná, protože do toho vkládá své srdce a svoji krásnou energii. Pomohla mi utřídit myšlenky, dala systém mé práci a mám v ní velkou podporu. Konzultace s ní jsou vždy velmi přínosné, příjemné a hned vím, co mám dělat a na čem je ještě potřeba zapracovat. Pokud s Luckou začnete spolupracovat, tak Vám garantuji, že už nebudete chtít jinak😊💗 Ze srdce Ti děkuji za tvoji péči a podporu💗
Petra Štenková
koučka a průvodkyně žen na jejich cestě k sobě