Chcete v sobě objevit energii a sílu pro všední i nevšední dny?

Chcete se umět přijímat takové, jaké jste?

Chcete se umět za sebe postavit, kdykoliv je to potřeba?

Chcete si umět udělat čas pro sebe a opravdu si ho užít?

I vy můžete mít energii na to, co potřebujete. I vy se můžete cítit krásně, žensky a spokojené samy se sebou.

V mém prožitkovém workshopu

Sebeláska v životě ženy

... probudíte svou ženskou energii, smyslnost a spokojenost sama se sebou a poznáte sebe sama tím nejkrásnějším ženským pohybem.

4.2.2023 živě v Krnově

Sebeláska, naše vztahy, nastavení našich hranic, cykličnost a tanec.

To jsou hlavní oblasti, kterým se budeme ve workshopu věnovat.

Ve workshopu si prožijete, že:

Proč sebeláska?

I když se může zdát, že to slovo je nadužívané a někdy vypadá moc ezo, je to vlastně náš vztah sama k sobě.

 • Ukazuje nám, jak samy k sobě přistupujeme, jak se hodnotíme, jak si dokážeme odpustit a přijímat sama sebe.
 • Má obrovský vliv na naše vztahy, na to, jak máme nastavené hranice, co si samy dovolíme a co dovolíme ostatním.
 • A díky ní můžeme být spokojené samy se sebou, i když jsme třeba pochybovaly o své postavě, váze, vlasech nebo čemkoliv jiném.
 • Ukazuje nám, jak si umíme říct o pomoc a že nemusíme být na vše samy.
 • Díky ní si dokážeme najít a užít čas pro sebe.

Proč cykličnost?

My ženy jsme bytosti cyklické. Stejně tak, jako příroda je cyklická a mění se ve čtyřech fázích roku, tak jako má měsíc čtyři fáze, i my se měníme v průběhu našeho měsíčního menstruačního cyklu.

 • Když poznáme své 4 fáze, 4 ženy, které má v sobě každá z nás, můžeme se cítit příjemně samy se sebou, v našich vztazích, v práci, tvoření, pohybu i oblékání.
 • Dokážeme si užít čas PMS i menstruace a zmírnit jejich nepříjemné projevy.

Proč tanec?

Protože tanec je ten nejpřirozenější a nejúžasnější způsob, jak rozproudit ženskou energii, smyslnost a spokojenost sama se sebou.

 • Tanec je výživa pro tělo i duši.
 • V tanci můžeme vyjádřit a vypustit své emoce.
 • Tancem se propojíme se svým tělem a dovolíme mu prožít sebelásku i cykličnost.

Jak bude workshop probíhat?

koučování a delegování_lucie_schwarz
 • Popovídáme si o tom, co nám sebeláska přináší.
 • Dozvíte se, jak ji v sobě probouzet a dávat ji sílu.
 • Zjistíte, jak si díky sebelásce můžete nastavit své hranice, co můžete dělat, abyste se cítily dobře ve vztazích, v práci i v běžných činnostech, které denně děláte.
 • Poznáte dary své cykličnosti a naučíte se je využívat v každodennosti.
 • Užijete si vizualiuzaci, kde si v laskavosti uvědomíte své hranice.
 • Sebeláskově se opečujete v tanci.
 • Uvědoměním si sebe sama a svého těla si zvědomíte svou hodnotu a zvýšíte své sebevědomí.
 • V tanci se uvolníte a dovolíte tělu prožít si všechny fáze.
 • Dáte prostor vaší energii, aby mohla proudit a probudit vaše tělo.
 • Když probudíte své tělo, začnete si užívat všeho, čeho se vám díky němu dostává.

Budeme sdílet, povídat si, prožívat a tančit.

Tělo, duše, mysl

Když si tělo prožije, jak je krásné a co všechno dokáže, pamatuje si to dlouho. Tělo, duše a mysl jsou propojené. A v tomto workshopu budeme prožívat tělem, duší i myslí. Dovolíme si prožít, že my jsme úžasné. A uvěříme tomu.

Kdo jsem a proč se mnou?

Jmenuji se Lucie Schwarz, jsem empowerment koučka, mentorka sebelásky, virtuální podpora pro on-line podnikatelky, autorka dvou srdcových ženských on-line projektů: Život bez vlasů a Sebeláska pro ženy, ale také manželka, maminka a nadšená cestovatelka. Sebeláska je pro můj život klíčová. Díky ní, žiju život tak jak chci, i když díky alopecii nemám vlasy.

Velmi ráda podporuji ženy na cestě za jejich sny. Moc mě těší, když se žena rozzáří, protože se ji daří a protože se může soustředit na to, v čem se cítí sama sebou a ve flow. Poskytuji ženám nejen svůj nadhled, zkušenosti, rady, ale také ženský osobní přístup.

Koučovací výcvik jsem absolvovala na Empowerment institutu. Díky tomuto přístupu ve své práci ještě více podporuji klientky v jejich individualitě. Během sezení propojujeme práci s tělem, myslí a duší.

Pomáhám ženám, aby cítily radost ze života, aby se cítily krásné, žensky, spokojené samy se sebou a ještě u toho měly fungující podnikání.

Miluju tanec, přírodu, sebepoznávání a ženské sdílení. Tančím celý život. Mojí láskou jsou břišní tance, latino a ladies dance. 

Lucie Schwarz

Tento celodenní workshop proběhne živě v sobotu 4.2.2023 od 10 do 18 hodin ve studiu Antares v Krnově.

V případě jakýkoliv otázek o workshopu mi napiště na lucie@lucieonline.cz nebo na messenger. Jsem tu pro vás.

Co o mých workshopech říkají ženy, které se jich zúčastnily?

Workshop O sebelásce, cykličnosti a tanci splnil nejen to, co jsem si pod jeho názvem představovala, ale mnohem víc....Byla jsem z něj nadšená! Ženská energie byla všude kolem už jen když Lucka začala povídat. A při společném tancování jsme si to opravdu všechny moc užily...A za sebe můžu říct, že tolik pozitivní a ženské energie jsem do sebe už dlouho za tak krátkou dobu nenasála...Bylo to úžasné a čerpala jsem z ní ještě dlouhou dobu. Vlastně čerpám doteď. Z dcerama si doma občas zatancujeme a ráda u toho vzpomínám na to, co jsme se s Luckou "naučily" .Luci moc za vše děkuji 🙂❤
Marta Jandáková Tauchmanová
Luci,chci ti poděkovat za krásný večer ve společnosti skvělých žen. Večer byl v krásné energii a předala jsi nám skvělé informace. Propojení povídání s tancem bylo kouzelné a moc jsem si to užila. Přeji ti v tomto hodně úspěchů, protože věřím, že můžeš ženám pomoci, aby se víc naladily na svou ženskost a krásu🙏❤️
Petra Štenková
Na workshop jsem se velice těšila, zejména mě zajímalo povídání o cykličnosti a jejím vlivu na ženské tělo, jak po psychické, tak fyzické stránce. A musím říct, že workshop předčil má očekávání. Lucinka velmi poutavou formou popsala, jak se můžeme cítit v jednotlivých fázích našeho cyklu, co vše na nás působí, na co se v určité fázi cyklu zaměřit, co nám půjde lépe a co raději přesunout na jinou fázi. Oceňuji, že nám Lucinka prozradila zkušenosti a pocity, se kterými se setkává v jednotlivých fázích ona a tipy, jak pro nás nejprve negativně vnímaný pocit/fázi využít v náš prospěch, přeměnit v příjemný prožitek😊 Velmi jsem si užila společné tance, oceňuji výběr písní a sledovat Lucinku v akci při tanci je opravdu neopakovatelný zážitek a inspirace 😊 Úžasným bonusem pro mě byla také atmosféra, ve které se workshop nesl, která mi pomohla se uvolnit a byl to pro mě jak relaxační, tak zároveň energii dodávající zážitek. Doporučuji a ráda se zúčastním dalších workshopů.
Barbora Bajgarová
S Luckou se známe už řadu let a měla jsem tak příležitost být u zrodu jejích projektů zabývajících se sebeláskou, tancem i ženskou cykličností. To vše s cílem podpořit ženy, aby se v životě cítily dobře a naplněné – abychom se nebály postavit se za svá přání a potřeby. Vím, že Lucka sama v životě bojovala s řadou témat a plně s ní souhlasím v tom, že vše začíná sebeuvědoměním si sebe sama. Na Lucce obdivuji její pozitivní snad nikdy nekončící energii a nadhled. Byť skupinkové semináře a workshopy s Luckou byly hodně inspirující, individuální koučink je určitě jednou z cest, jak se v životě rychleji posunout do místa, kde nám bude lépe – a to právě i díky sebelásce, kterou Lucka pomáhá rozvíjet.
Andrea Vrbková
Luci, bylo to suprové! Moc děkuji, žes mě pozvala. Moc jsem si odpočala a naladila se na ženskou energii. Krásně povídáš, poslouchala bych Tě další hodiny a hodiny ❤
Pavla Vítková
Lucčin workshop „O sebelásce, cykličnosti a tanci“ jsem měla tu čest absolvovat a kdybych ho měla shrnout jedním slovem, tak by jím bylo životabudič! Lucka je sama o sobě velký živel a milovnice života, což dokonale dokáže přenést i v online prostoru na druhou stranu obrazovek sledujících. Za ty necelé tři hodinky vysílání jsem se dokázala naladit na téma a informace ohledně cykličnosti byly velmi srozumitelné i pro laika. Dozvěděla jsem se pár nových věcí z jiného pohledu a během povídání byla možnost interaktivně se doptávat a sdílet s ostatními ženami. Úžasným bonusem bylo společné tancování, kdy jsme se všechny připojily a virtuálně vytvořily nádhernou ženskou energii. Tanec dojímá a uvolňuje a já jsem moc ráda, že Lucčino sebeláskové pojetí má tento taneční přesah. Moc její workshop doporučuji a kdo se přihlásí, tak si užijte tento prostor, který je jen a jen pro vás a o vás. Lucka vás s péčí a láskou provede.
Petra F.Rohovská
"Musím říct, že workshop na téma ženské cykličnosti mě příjemně překvapil. Zpočátku jsem tomuto tématu nepřikládala velkou důležitost, ale Lucka mě přesvědčila o opaku. Prostřednictvím cykličnosti objasňuje, jak ženské tělo funguje a jak s tím primo souvisí naše pocity a jednání v dané fázi cyklu. Díky tomu jsem se víc začala zaměřovat na svůj potenciál a pochopila, jak každou fázi využít ve prospěch sebe i svého okolí 😊 V kombinaci s výkladem sebelásky je workshop skvělým vodítkem i pro lepší fungování v partnerských vztazích."
Andrea

Máte k workshopu otázky?
Nevyhovuje vám termín workshopu nebo byste ho chtěly zažít online?